Zboczony “rekordzista”! Imigrant molestował w pociągu 18 kobiet w ciągu 2 godzin

By Dział: Przestępczość i Terror | 8 lutego 2017

Niemiecka policja w szoku – liczni świadkowie przyglądali się temu obojętnie.

Jak podaje “Daily Mail”, powołując się na niemiecką policję, 23-letni imigrant z Erytrei obmacywał kobiety w podmiejskiej kolei S-Bahn na trasie Monachium – Herrsching. Na nagraniach z monitoringu widać jak przechodzi z wagonu do wagonu i dobiera się do kolejnych ofiar.

Na policję zgłosiły się jednak na razie tylko dwie poszkodowane. 18-latka z Hersching zeznała, że Erytrejczyk obmacywał ją – najpierw dotknął twarzy, potem włożył jej rękę między uda. Dziewczyna kilka razy próbowała zmienić miejsce, ale napastnik nie pozwalał jej uciec, mocno ją trzymając.

Po przejechaniu kilku stacji wyszukał sobie jednak następną ofiarę. Ta 20-latka przedstawiła policji niemal identyczny przebieg zdarzeń. Potem przyszła kolej na następne podróżujące tym pociągiem kobiety.


Łącznie molestował ich przez 2 godziny aż 18 – policzyła policja analizująca nagrania. Towarzyszył mu cały czas inny mężczyzna, który jednak nie brał udziału w obmacywaniu, a jedynie się przypatrywał.

Na podstawie monitoringu udało się zidentyfikować sprawcę i ustalić, że mieszka on w ośrodku dla azylantów w mieście Starnberg. Erytrejczyk został aresztowany. Okazało się też, że mężczyzna, który z nim był, to również imigrant.

Zdarzenie miało miejsce 29 stycznia br., jednak wyszło na jaw dopiero teraz kiedy podała je w komunikacie monachijska policja. Apeluje ona do 16-tu pozostałych poszkodowanych kobiet, aby również się zgłosiły.


Niemniej szokujące jest też to, że świadkami napaści na kobiety było wielu podróżnych, jednak nikt nie przyszedł im z pomocą, ani nie zadzwonił na alarmowy telefon policji 110. Nikt nie skontaktował się nawet z obsługą pociągu.

Co więcej – okazało się, że ten sam Erytrejczyk już wcześniej – 22 stycznia br. zaatakował kobietę na ulicy w Monachium i też zaczął ją obmacywać. Wtedy również nikt nie pospieszył z pomocą, ani nie powiadomił policji.

Czytaj także: Imigrant zgwałcił i pogryzł dziewczynę, żeby zarazić ją wirusem! Nie wydalą go

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow