Merkel chce sprowadzić jeszcze 12 mln imigrantów!

By Dział: Polityka Społeczeństwo | 13 lutego 2017

Niemiecka kanclerz żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości? 3 mln to za mało?

Z kancelarii rządu Niemiec wyciekł raport, z którego wynika, że Angela Merkel wcale nie porzuciła planów całkowitego zasiedlenia swojego kraju muzułmanami, a ostatnie ograniczenia imigracyjne, które władze zaczęły wprowadzać to tylko “chwilowa kosmetyka” w celu opanowania bieżącego chaosu.

Z raportu cytowanego przez “Rheinische Post” i “Daily Express” wynika, że rząd Niemiec uważa za niezbędne ściągnięcie w ciągu najbliższych 4-ch dekad kolejnych 12-tu milionów imigrantów, aby “utrzymać populację kraju na stabilnym poziomie”.

Najwyraźniej niemiecki rząd zdaje sobie sprawę z coraz większej drażliwości tego tematu zarówno na arenie wewnętrznej, jak i wśród sąsiadów Niemiec, ale rezygnować nie zamierza. “W świetle naszych doświadczeń to nie będzie łatwe i potrwa dłużej niż początkowo sądziliśmy, ale sukces może być widoczny dopiero w średniej i dłuższej perspektywie” – napisano w raporcie.


Tymczasem przed wrześniowymi wyborami krytyka pod adresem Merkel za spowodowanie kryzysu imigranckiego nasila się nie tylko ze strony ugrupowań skrajnej prawicy, ale także wśród jej własnych sojuszników w CDU/CSU i ze strony partii centrowych.

“To wielka ignorancja uważać politykę kanclerz Merkel z 2015 r. za właściwą. Pozwalając na niekontrolowany napływ setek tysięcy ludzi z krajów nie zagrożonych wojną, rząd federalny zlekceważył prawo europejskie i sprawił, że rozwiązanie kryzysu imigracyjnego stało się trudne w skali Europy” – oświadczył szef partii FDP Hans-Ulrich Rülke w rozmowie z “Frankfurter Allgemeine”.

Tymczasem – wbrew oczekiwaniom Merkel na wzrost gospodarczy – pomijając już gwałtownie rosnącą przestępczość, zwykli obywatele Niemiec coraz bardziej odczuwają na własnej skórze skutki tego szaleństwa. Koszty utrzymania rosną, w górę poszybowały też czynsze.


Aby zakwaterować imigrantów niemiecki rząd jest zmuszony dodatkowo budować co najmniej 345 tys. nowych domów rocznie dla ludzi, którzy w zdecydowanej większości albo nie potrafią, albo zwyczajnie nie chcą podjąć jakiejkolwiek pracy. W grudniu produkcja przemysłowa w Niemczech gwałtownie spadła osiągając najgorszy wynik od 2009 r.

Czytaj także: Większość ludzi w Europie NIE CHCE islamskich imigrantów! Polacy najbardziej (SONDAŻ)

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow