Prawie 350 małych dzieci zgwałconych na zlecenie starca-pedofila z Danii!

By Dział: Przestępczość i Terror | 16 lutego 2017

Duńska policja schwytała i postawi przed sądem pedofila wszechczasów. Ale jego kumple go wyciągną?

Takiej liczby dziecięcych ofiar jednego człowieka jeszcze nie było. 70-letni mieszkaniec Brondby koło Kopenhagi zamawiał na Filipinach filmowanie gwałcenia małych dzieci, a następnie kupował filmy z tych gwałtów. Jego ofiarą padło 346 małoletnich – podaje “The Local”.

Wśród zgwałconych dzieci są nawet 3-latki. W jednym przypadku 4-letnią dziewczynkę zgwałciła jej własna matka, której Duńczyk zapłacił za to 35 dolarów. Na innym nagraniu 3-letnią dziewczynkę zmuszono do seksu oralnego z 5-latką.

“Dotychczas ani u nas w Danii, ani na całym świecie jeden człowiek nie był oskarżony o dokonanie aż takiej liczby przestępstw pedofilskich na raz” – przyznaje tamtejszy policjant zajmujący się zwalczaniem przestępczości w Internecie Flemming Kjarside.


Łącznie akt oskarżenia, który właśnie skierowano do sądu, ma 119 stron. Proces rozpocznie się 28 lutego w Glostrup i potrwa zapewne do czerwca. Przypomnijmy jednak, że to właśnie w Danii już w 1985 r. założono legalnie Duńskie Stowarzyszenie Pedofilskie, które organizowało nawet międzynarodowe pedofilskie kongresy.

Wprawdzie organizacja ta została oficjalnie rozwiązana w 2004 r., jednak ok. 80-ciu jej dawnych członków jest nadal aktywnych. Prowadzą oni nawet swoją stronę w Internecie, a władze na to pozwalają. Pedofilskie stowarzyszenie opłaca również adwokatów osobom oskarżonym o pedofilię, a także fałszywych świadków, dzięki którym przestępcy ci mogą unikać skazania.

Czytaj także: Politycy i prawnicy gwałcili niemowlęta! Masowe aresztowania pedofilów w Norwegii


Teraz możesz szybko i wygodnie przeglądać aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz na nowej platformie 5Portali+1.

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow