Policja zastrzeliła ojca, który chciał pomścić gwałconą córkę! Imigrant-gwałciciel na wolności

By Dział: Przestępczość i Terror | 16 lutego 2017

Kiedy matka dziewczynki usłyszała wyrok niemieckiego sądu, zaczęła łkać. “Jak to możliwe? Przecież on zniszczył moje życie!”

“Dla mnie nie ma znaczenia, czy ona miała 6 lat, czy była dorosła. Ważne, żeby było przyjemnie. To było spontaniczne” – oświadczył na swoim procesie 27-letni pakistański imigrant Tajjab M. Nie wyraził skruchy.

Mimo to sąd postanowił nie zamykać go do więzienia – skazał go tylko na 20 miesięcy w zawieszeniu za molestowanie seksualne małego dziecka w domu dla azylantów w Berlinie.

“Przecież on powinien zostać zamknięty w miejscu, gdzie nie będzie mógł czegoś takiego zrobić ponownie” – mówiła przez łzy matka małej Asije, imigrantka z Iraku. W dniu kiedy miała miejsce próba gwałtu na jej córce, kobieta straciła też męża – ojciec dziewczynki został zastrzelony przez policję kiedy rzucił się z nożem na gwałciciela.


Szokujące sceny rozegrały się 27 września ub. roku. Świadkowie mówią, że Pakistańczyk najpierw zajął 6-letnie dziecko muzyką na swojej komórce, a następnie zaprowadził dziewczynkę w ustronne miejsce, zdarł z niej ubranie i usiłował zgwałcić.

“Na początku wyglądało to zabawnie. Siedzieli obok siebie i grali muzykę na komórce, chociaż się nie znali. Potem zobaczyliśmy, że Tajjab i dziewczynka nagle gdzieś zniknęli. Znalazłem ich za szopą. Ona była prawie całkiem naga, a on usiłował ją zgwałcić. Odepchnąłem go i wezwałem ochronę, a oni zadzwonili po policję” – opowiada świadek, 18-letni Ejhab z Syrii.

W tym czasie ktoś powiadomił o tym zdarzeniu ojca dziewczynki, Irakijczyka. Kiedy funkcjonariusze skuli i wyprowadzali pakistańskiego gwałciciela z ośrodka, 29-letni Husam al-S. rzucił się na niego z nożem. “Nie przeżyjesz tego!” – krzyczał. Policjanci ostrzegli go, żeby się nie zbliżał, a kiedy nie posłuchał – zaczęli strzelać.


“Usłyszałem trzy strzały. On się przewrócił. Potem zmarł w klinice – jedna z kul trafiła go w serce. Zostawił żonę i osierocił troje dzieci w wieku 3, 6 i 10 lat” – relacjonował na procesie inny świadek tego zdarzenia Ahmad H.

Szef związku policjantów w Berlinie Bodo Pfalzgraf broni funkcjonariuszy, którzy strzelali. “Musieli zapobiec linczowi i sami się bronić. Napastnik miał nóż” – przekonuje.

Teraz sędzia wypuścił gwałciciela na wolność. Również prokurator nie żądał surowego wyroku uzasadniając to tym, że “atak seksualny trwał bardzo krótko”, a Pakistańczyk przyznał się do winy, dzięki czemu nie trzeba było przesłuchiwać przed sądem dziewczynki, co zaoszczędziło jej stresu.

Jednak – jak poinformował na procesie dziecięcy psycholog – prokurator i tak przesłuchiwał ją już wcześniej. Pominiemy drastyczne szczegóły, które podała wtedy 6-latka. Pakistańczyk ma od 2015 r. azyl polityczny w Niemczech. Nie jest jasne, czy niemieckie władze w ogóle zamierzają go w tej sytuacji przynajmniej deportować.

Czytaj także: Merkel chce sprowadzić jeszcze 12 mln imigrantów!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow