Policja w Paryżu nie kontroluje sytuacji! Uciekajcie z tego miasta! (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 16 lutego 2017

Jeszcze zamieszki, czy już wojna domowa?

Gwałtowne rozruchy wywołane przez muzułmanów i lewaków ogarnęły już niemal cały Paryż. Przeniosły się z przedmieść do centrum miasta i rozszerzyły się na inne regiony Francji – donoszą agencje.

Do starć dochodzi w co najmniej 16-tu dzielnicach Paryża. Rozruchy wybuchły też w Nantes, Lille i Rouen. Demolowane i podpalane są budynki publiczne, sklepy i samochody, imigranci wznoszą na ulicach barykady.

Na policjantów lecą koktajle Mołotowa i kamienie, zadymiarze próbują ich rozjeżdżać samochodami, atakują żelaznymi prętami i strzelają do nich stalowymi kulkami. 60 proc. uczestników starć to nieletni – podaje policja. Funkcjonariusze używają gazu łzawiącego i gumowych kul.


Płoną setki samochodów, atakowane, podpalane i niszczone są nawet pojazdy inwalidzkie. Zaatakowano dużą grupę turystów z Korei Południowej. Zamieszki trwają m.in. w pobliżu ruchliwego dworca kolejowego Gare Du Nord.

Przypomnijmy, że starcia wybuchły dwa tygodnie temu po tym jak policjanci zgwałcili analnie zatrzymanego murzyńskiego imigranta. Od tej pory każda kolejna noc jest coraz gorsza. Władze przyznają, że nie panują już nad sytuacją w tzw. 20 strefach no-go i radzą turystom aby nie wychodzili z hoteli i z domów.

Nagrania z Paryża wywołują szok.


Zobacz także: Antyinterwencja doskonała! Francuska policja „w akcji” przeciwko islamskim zadymiarzom (WIDEO)

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow