Kanada: premier-lesbijka poszła do meczetu. Kazali jej iść do kąta, a potem…

By Dział: Polityka Społeczeństwo | 18 lutego 2017

Nie takiego przyjęcia spodziewała się lewicowa premier prowincji Ontario Kathleen Wynne, która poszła do meczetu, żeby okazać “solidarność feministek z muzułmanami” i mówić o równości kobiet i mężczyzn – donoszą kanadyjskie media.

Na muzułmanach wizyta pani premier w meczecie Masjid w Toronto nie zrobiła najmniejszego wrażenia – kazali jej iść do kąta i nie przeszkadzać w modłach, gdyż zgodnie z Koranem, “jeśli kobieta znajduje się naprzeciwko mężczyzny, jego modlitwy są nieskuteczne”.

Następnie pani premier, która otwarcie głosi, że jest lesbijką, musiała pokornie wysłuchać wywodów imama Waela Shehaba, który uważa, że “homoseksualizm jest wstrętnym grzechem i należy go leczyć tak samo jak alkoholizm, uzależnienie od narkotyków i hazardu”.

Po tym pouczającym spotkaniu premier Wynne nie chciała go komentować. Ciekawe, czy gdyby takie same słowa wygłosił w jej obecności ksiądz katolicki lub protestancki pastor pani premier również potulnie by milczała? – zastanawia się JihadWatch.


Zresztą i tak dobrze, że wierni jej nie ukamienowali, tak jak w krajach arabskich, gdzie homoseksualizm karany jest śmiercią. Nawet nie skierowali jej do żeńskiej części meczetu, tylko do kąta, choć nie wiadomo, co byłoby bardziej poniżające dla działaczki, która przyszła tam, aby uczyć muzułmanów o równym traktowaniu mężczyzn i kobiet.

W końcu pozwolono jej zabrać głos. “Salam alejkum. Dziękuję, że zaprosiliście mnie do siebie. Możecie bez obawy wyznawać w Kanadzie swojego Boga, to znaczy naszego wspólnego Boga. Nasz rząd was popiera. Nie ma między nami różnic. Wszyscy jesteśmy Kanadyjczykami” – zapewniła pani premier.

Czy jej słowa o “naszym Bogu” to deklaracja przejścia na islam lewicowej feministki? Trudno powiedzieć.


Czytaj także: Francuscy policjanci przebierają się za muzułmanki by tropić przestępców! Lewica wściekła (WIDEO)

Ułatwienie: Teraz możesz szybko i wygodnie przeglądać aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz na nowej Platformie 5Portali+1.

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow