Imigrancka rewolta w Sztokholmie! Policja zaczęła strzelać (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 21 lutego 2017

Zaraza muzułmańskiej przestępczości przerzuciła się z Malmö do stolicy Szwecji.

W poniedziałek i w nocy na wtorek w Sztokholmie wybuchły gwałtowne starcia między imigrantami i policją. Muzułmanie wywołali zamieszki po tym jak policja aresztowała na przedmieściach handlarza narkotyków.

Zamaskowani napastnicy ciskali w funkcjonariuszy kamieniami, podpalali samochody i rabowali sklepy. Jeden policjant trafił do szpitala po tym jak dostał cios kamieniem w głowę. Inny funkcjonariusz, na przedmieściu Rinkeby, użył ostrej amunicji strzelając do napastników.

“Musiał jej użyć, gdyż znalazł się w sytuacji zagrażającej życiu” – poinformował rzecznik policji Lars Bystrom i zapewnił, że nikt nie zginął, gdyż policjant spudłował. Rzecznik przyznał jednak, że nie udało się nikogo zatrzymać.


Dotychczas najbardziej zrewoltowanym miastem w Szwecji, gdzie policja od dawna nie może już zapanować nad imigrancką przestępczością było Malmö. Czytaj o tym więcej: Ciemność nad imigranckim multikulti! Odcinają prąd w Malmö. Strzelanina za strzelaniną.

Teraz najwyraźniej chaos zaczyna rozszerzać się także na inne ośrodki, w tym na Sztokholm. Łącznie – jak podaje policja – nie kontroluje ona już 52-ciu dzielnic miast w całym kraju zamieszkanych przez imigrantów, które uznano za tzw. strefy no-go.


Zaledwie 10 dni temu w Rinkeby pod Sztokholmem, gdzie obecnie doszło do najbrutalniejszych zamieszek, 3-ch policjantów z patrolu zostało zaatakowanych koktajlami Mołotowa i skatowanych przez imigrantów, w wyniku czego trafili do szpitala.


Co ciekawe, starcia w Sztokholmie wybuchły zaledwie kilka godzin po tym jak premier Szwecji Stefan Löfven oburzał się na prezydenta USA Donalda Trumpa, który wytknął Szwecji, że pogrąża się chaosie z powodu swojej liberalnej polityki wobec napływu imigrantów.

Oto nagranie z zamieszek w Sztokholmie:

Czytaj także: Lawina ruszyła! Szwedzcy policjanci ujawniają „Kod 291: zatajać zbrodnie imigrantów”

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow