Feministki modlą się z muzułmanami “przeciw Trumpowi”! W ręku kawka, na głowie różowa czapka i na kolana (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 6 marca 2017

To teraz w tę stronę idzie?

Jeden ze szwedzkich blogerów już jakiś czas temu wskazał na paradoksalne zjawisko rosnącej fascynacji zachodnich feministek brutalnością islamskich imigrantów i poniżającym traktowaniem przez nich kobiet. Panie te mają najwyraźniej dosyć rodzimych “męskich ciapciaków” i chcą “prawdziwych mężczyzn”.

Jest w tym coś z syndromu sztokholmskiego – sympatia i solidarność z własnymi oprawcami. Imigranci je gwałcą i mordują, a one krzyczą “Allahu Akbar!”, mając teraz dodatkowe uzasadnienie – demonstrują w ten sposób przeciwko “rasizmowi i Donaldowi Trumpowi”.

Oto scenka, w którą jeszcze pół roku temu nikt by nie uwierzył: feministka w tzw. “Pussy Hat” – różowej anty-Trumpowej czapeczce noszonej przez aktywistki tego ruchu przyłącza się do muzułmańskich modłów ulicznych przeciwko amerykańskiemu prezydentowi. Obok – jej koleżanka z kubkiem kawy. Obie biją pokłony na kolanach.


Jak wyjaśnić zjawisko kiedy działaczki, z których wiele deklaruje, że są ateistkami i które twierdzą, że walczą o prawa kobiet, dołączają do tych, którzy najbardziej brutalnie te prawa łamią i nie traktują kobiet jak pełnowartościowych ludzi? Tradycyjna logika nie ma tu zastosowania. Być może więcej na ten temat mogliby powiedzieć psychiatrzy.


Przypomnijmy, że nie jest to jakiś jednostkowy incydent. Wcześniej telewizja CNN zachęcała amerykańskie kobiety, aby nosiły hidżaby – muzułmańskie okrycia – w akcie solidarności z imigrantami. Z kolei w Niemczech feministki demonstrowały krzycząc: “Allahu Akbar!” (WIDEO).


Natomiast w Kanadzie: premier-lesbijka poszła do meczetu. Oto co ją tam spotkało. Zobacz także: Kto zgadnie o co chodzi feministkom? (ZDJĘCIE DNIA).

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow