To ten muzułmański rasista zaatakował Polaków! Policja go namierzyła (FOTO)

Skandal, który wybuchł po publikacji w sieci nagrania z rasistowskiego ataku muzułmanina na parę Polaków, zmusił brytyjską policję do działania.

Funkcjonariuszom udało się namierzyć Araba, który 24 lutego w Peterborough obrzucił rasistowskimi bluzgami parę Polaków, a następnie uderzył kobietę filmującą jego ekscesy. Ustalono, że jest to niejaki Arun Ali – 30-letni imigrant mieszkający w tym mieście.

Muzułmanin stanął właśnie przed sędzią oskarżony o atak na tle rasistowskim, napad, zakłócenie porządku publicznego o podłożu rasistowskim i nieostrożną jazdę.

Na wstępnej rozprawie, na której Arun Ali pojawił się z całą liczną muzułmańską rodziną i przyjaciółmi, przyznał się on tylko do ataku na kobietę, ale nie na podłożu rasistowskim. Wszystkim pozostałym zarzutom zaprzeczył – podaje portal Peterborough Telegraph.


muzulmanin_rasista

Sędzia Peter Waterfield odroczył rozprawę do 31 lipca br., wypuszczając Araba za kaucją. Dostał on również nakaz zamieszkania z dala od swojej ofiary i nie zbliżania się do niej.

Wiadomo już, że do incydentu z udziałem muzułmanina i polskiej pary doszło na Alexandra Road w Peterborough po stłuczce samochodowej. Arab wyzywał Polaków skrajnie obelżywymi i wulgarnymi epitetami rasistowskimi, a potem uderzył kobietę. Zobacz nagranie tego zdarzenia.


muzulmanin_rasista1

Czytaj także: Słodkie życie „biednego imigranta”! Dla nas: 500+, dla nich: 5.000+

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow