“Policja w Bombaju podejmuje działania wielkiej wagi” (FOTO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 7 marca 2017

Indyjski funkcjonariusz jest szczęśliwy, że blogerka ośmieszyła go przed całym krajem. Wręcz nie wie jak jej dziękować!

Inspektor Daulatram Jogawat – za sprawą jego zdjęcia zamieszczonego na Twitterze przez pisarkę Shobhaa De z ironicznym komentarzem – stał się przedmiotem kpin i skandalu w całych Indiach, a jednocześnie “najpopularniejszym policjantem kraju”. On sam jest zachwycony tą sytuacją.

Dlaczego? Otóż to, co początkowo miało być szyderstwem z jego wyglądu okazało się dla niego zbawienne. Po zobaczeniu tego zdjęcia na Twitterze kierownictwo kliniki Saifee w Bombaju zaoferowało mu bowiem bezpłatną operację w celu pozbycia się wielkiej wagi, na co jego samego nie byłoby po prostu stać.

Oficer wyszedł właśnie ze szpitala po udanym zabiegu, dzięki któremu stracił 80 kg. Obecnie waży tylko 100 kg i wygląda już całkiem normalnie – donosi “Hindustan Times”.


On sam mówi w wywiadzie, że jego wygląd nie jest wynikiem obżarstwa tylko choroby – cierpi na brak równowagi insuliny w organizmie. “Mimo to staram się być aktywny, a do wykrywania przestępców używam przede wszystkim swojego mózgu” – dodaje.

policja_w_Bombaju


Blogerka, która początkowo chciała tylko z niego zakpić, również cieszy się, że “obróciło się to dla niego na dobre”. Przy okazji BBC przypomina, że w niektórych krajach, np. w Wielkiej Brytanii tzw. body shaming, czyli publiczne wyśmiewanie się z czyjegoś wyglądu, jest zakazane, gdyż szczególnie u młodych ludzi może wywołać trwałe kompleksy.


Z kolei w USA modelka Playboya Dani Mathers trafi prawdopodobnie do więzienia za to, że opublikowała w Internecie zdjęcie pewnej starszej kobiety zrobione w sportowej szatni w Los Angeles, wyszydzając jej wygląd.

Czytaj także: 10 produktów, które można i trzeba jeść przed snem i nie przytyjesz

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow