Jak pop na Ukrainie wypędza diabły z prostytutek (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 8 marca 2017

Seks-egzorcyzm?

Prawosławny pop Patriarchatu Moskiewskiego Ołeksandr Kaniewski z Charkowa – znany głosiciel wartości rodzinnych, moralności i “ruskiego świata” – okazał się miłośnikiem sado-maso. Nagrania z jego “igraszek” z prostytutkami obiegły ukraińskie media. Do swoich “egzorcyzmów” duchowny używa pejcza i innych akcesoriów z sex-shopu.

W swoich kazaniach pop Kaniewski wielokrotnie piętnował “zgniliznę moralną Zachodu” i homoseksualizm oraz wzywał swoje owieczki do wierności małżeńskiej. Ale najwyraźniej sado-maso i korzystanie przez księdza z usług prostytutek pod pojęcie “zgnilizny” nie podpada.

Przy okazji ukraińskie media przypominają, że pop Kaniewski jest też zdecydowanym zwolennikiem “ruskiego świata” i angażuje się politycznie na rzecz separatystów. Wydaje w 20 tys. egzemplarzy gazetę, w której sławi Rosję i Putina, a nawet “dawne wartości wychowawcze w sowieckich szkołach”.


A tak pop-zboczeniec “wychowuje” ukraińskie panienki. Jeśli ktoś nie ma czasu oglądać całego reportażu o tym “wybitnym duchownym” niech rozpocznie od 6:05 tego nagrania.


Zobacz także: „Ruski świat”. Zgadnijcie co tak sobie wyrywają (WIDEO)


Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow