Sprzątaczka znalazła 170 tys. USD i…

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 8 marca 2017

Myślicie, że jest jeszcze uczciwość na tym świecie?

Niemieckie małżeństwo z okolic Norymbergi poleciało do Chicago, żeby przejąć spadek po zmarłej matce 69-letniego mężczyzny. Wracali samolotem do Monachium wioząc w torbie trzy czeki na okaziciela na łączną sumę ponad 166 tys. USD.

W środku były też ich paszporty, jednak w czasie kontroli po przylocie para wylegitymowała się na lotnisku swoimi niemieckimi dowodami osobistymi, nie sięgając do torby, o której małżonkowie… zapomnieli. Wyszli z terminalu i wyruszyli do Norymbergi.

Cenny bagaż został w poczekalni, gdzie znalazła go sprzątaczka. Uczciwa kobieta natychmiast zgłosiła się z nim do służb lotniska, a te zaniosły go na posterunek policji. Funkcjonariusze postanowili zajrzeć do środka i wytrzeszczyli oczy ze zdumienia widząc trzy czeki na ogromną sumę.


Również policja okazała się nie tylko uczciwa, ale i niezwykle sprawna. Błyskawicznie namierzyła zapominalskich małżonków kiedy znajdowali się jeszcze w drodze do domu i oddała im zgubę. Byli niezwykle zdumieni, gdyż aż do tego momentu nie zauważyli braku torby.

Czyli uczciwość jeszcze istnieje. Przynajmniej na lotnisku w Monachium.


Czytaj także: Powiesił kawałek boczku na klamce meczetu. Dostał rok więzienia i w końcu go zabili!


Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow