20-letnia Polka uduszona przez islamskiego kochanka! (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 8 marca 2017

Wstrząsający mord w brytyjskim mieście High Wycombe na północny zachód od Londynu.

Jak podaje Daily Mail, przed sądem w Reading rozpoczął się właśnie proces 28-letniego Pakistańczyka Ahsana Hassana, który zamordował z zazdrości 20-letnią Zofię S. – młodą matkę, po tym jak zaczęła spotykać się z jego przyjacielem.

On sam twierdzi, że śmierć jego byłej dziewczyny była częścią “samobójczego paktu”, który jakoby zawarli – mieli się dobrowolnie zabić oboje.

Z zeznań świadków wynika, że muzułmanin “kompletnie sfiksował” na punkcie swojej byłej dziewczyny i nie mógł znieść, że może ona ona być z kimś innym. Nieustannie ją śledził. Pewnego dnia zobaczył ją jak idzie do hotelu z jego najbliższym kolegą – również imigrantem z Pakistanu, Usmarem Ansarem. Prawdopodobnie wtedy postanowił ją zamordować.


W dniu 19 września ub. roku zwabił Zofię do nieczynnego baru z kebabami, w którym kiedyś pracował i od którego nadal miał klucze. Tak obezwładnił ją, spętał przyniesioną z domu firanką, zakneblował taśmą i udusił.

Potem rozwiązał martwą kobietę i wyniósł ją do taksówki, mówiąc kierowcy, że jest pijana i pod wpływem narkotyków, a następnie pojechał z nią do swojego domu. Kiedy policjanci wkroczyli tam następnego dnia zobaczyli Hassana stojącego w kałuży krwi z podciętymi żyłami – wyglądało jakby próbował popełnić samobójstwo.

Policja znalazła wszystkie akcesoria użyte do zbrodni, a na ciele ofiary ślady krępowania i duszenia. Świadczy to, że twierdzenia oskarżonego i jego obrońcy jakoby Zofia S. sama chciała popełnić samobójstwo są mało wiarygodne.


Dodajmy, że przed sądem odpowiada też wspomniany przyjaciel zabójcy – Ansar, który próbował pomóc Hassanowi ukryć tę zbrodnię przed policją. Twierdzi, że robił to bo miał wyrzuty sumienia, iż spotykał się za jego plecami z jego byłą dziewczyną. Proces jest w toku.

Czytaj także: Pakistańczyk 13 lat więził, bił i gwałcił kobietę, sprzedał jej dzieci. Zero kary. Gdzie? W Wielkiej Brytanii!

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow