Szwecja: “Muzułmanie, nie jesteście już tu mile widziani. Na nic od nas nie liczcie”

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 9 marca 2017

Opublikowany przez szwedzką blogerkę dobitny apel do muzułmanów jest głosem rozpaczy i ostrzeżeniem: Mamy was w Szwecji dosyć! Nie przyjeżdżajcie!

“Być może myślicie, że Europa da wam dobry dom, dobrą pracę, samochód, dobrą edukację dla waszych dzieci, a jeśli nie będzie wam się chciało pracować, to będziecie sobie żyć za pieniądze naszych podatników” – zwraca się do imigrantów Szwedka.

“Ale oto co was czeka w Szwecji i w Niemczech: zostaniecie umieszczeni w ośrodku dla azylantów. Jeśli macie szczęście, będziecie mieszkać z 10-ma innymi ludźmi, których nie znacie. Jeśli nie macie szczęścia – będziecie mieszkać z 400-ma innymi ludźmi, których nie znacie. Nie wiecie skąd oni są, nie wiecie kim są, nie wiecie co zrobili wcześniej.

Będziecie siedzieć w tym ośrodku do 4-ch lat zanim w ogóle powiedzą wam, czy możecie tu zostać na stałe. W międzyczasie – jeśli jesteście kobietami – zostaniecie zgwałcone. Jeśli macie dzieci – one również zostaną prawdopodobnie zgwałcone. Będziecie napastowane, będą traktować was jak gówno.


Jeśli w końcu dostaniecie zgodę, żeby tu pozostać, nasz rząd każe nam, żebyśmy znaleźli dla was jakieś miejsce do zamieszkania. Problem w tym, że my nie mamy takich miejsc. Więc jeśli myślicie, że dostaniecie dom albo wielkie mieszkanie dla siebie i rodziny – jesteście w poważnym błędzie. Tak nie będzie bo my nie mamy żadnych mieszkań za darmo, ani dla was, ani dla nas.

Jeśli liczycie na to, że dostaniecie tu pracę – zastanówcie się jeszcze raz. Nie mamy dla was żadnych dobrych propozycji zatrudnienia. Dobra praca jest zarezerwowana dla ludzi z wyższym wykształceniem, a sądzę, że większość z was nie ma w ogóle żadnego wykształcenia.


Pójdziecie więc do pracy za stawkę minimalną. I to jest w porządku, bo ja na przykład się tu urodziłam i moje przywileje powinny być większe niż wasze” – podkreśla szwedzka blogerka.


“Jeśli jesteście chrześcijanami, to lepiej w ogóle do Szwecji nie przyjeżdżajcie, gdyż zostaniecie odesłani z powrotem. Jeśli jesteście muzułmanami, to pamiętajcie, że mamy was już dość i jest nam niedobrze od muzułmanów przybywających do Europy.

Pytacie dlaczego? Bo na przykład przybywacie tu i nie prosicie grzecznie tylko żądacie odpowiedniego jedzenia, zgodnego z waszym prawem szariatu i Koranem. My nie prowadzimy tu takiego uboju rytualnego.

Nie lubimy też ludzi, którzy tu przyjeżdżają i pouczają nas w naszym własnym domu co powinniśmy, a czego nie powinniśmy robić, a także czego wy chcecie, a czego nie. Uświadomcie sobie w końcu, że świat nie jest wam niczego winien.

Co więcej – po przyjeździe tu gwałcicie nasze kobiety i nasze dzieci. Nie możemy już nawet pójść na basen z powodu strachu przed muzułmańskimi imigrantami. 8 milionów ludzi w trzech niemieckich landach pokazało już w głosowaniu, że nie jesteście więcej mile tu widziani.

Myślicie, że przybędziecie tu i przejmiecie Europę? Już wiele, wiele razy w historii tego próbowaliście. I czym się to skończyło? Zdecydowana większość ludzi, którzy czytali Koran wie, że to iluzja, że to zło. Choć większość z was nigdy Koranu nie czytała, większość z was w ogóle nie umie czytać” – zauważa Szwedka.

Apeluje też do szyitów, żeby powstrzymali sunnickich fanatyków – morderców. “Jeśli chcecie żyć w naszym świeckim społeczeństwie to powstrzymajcie tych swoich szurniętych braci – islamistów. Bo jeśli my się przeciwko nim zjednoczymy, a wy do nas nie dołączycie – to również was uznamy za wrogów” – ostrzega blogerka.

“Najlepiej jednak nie traćcie swoich pieniędzy na przyjazd do Europy. Nie mamy wam nic do zaoferowania, a wy nie jesteście tu mile widziani. Więc może pozostańcie tam gdzie jesteście teraz i spróbujcie wykształcić tam wasze dzieci na kochających, inteligentnych i szanującymi innych ludzi. I może dzięki temu świat stanie się kiedyś lepszy” – apeluje Anna ze Szwecji.

Czytaj także: Słodkie życie „biednego imigranta”! Dla nas: 500+, dla nich: 5.000+

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow