Islamski terror na brytyjskich ulicach! Poharatali Polce twarz (AKTUALIZACJA, WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 15 marca 2017

To Polka jest ofiarą dotkliwego pobicia przez muzułmanów w Coventry, którego nagranie opublikowaliśmy.

34-letnia Polka i towarzyszący jej mężczyzna zostali pobici przez trzech azjatyckich imigrantów, którzy zaczepili parę na ulicy w Coventry. Ofiara doznała poważnych obrażeń twarzoczaszki – islamscy zwyrodnialcy złamali kobiecie nos i kości policzkowe.

Jak zeznaje napadnięta, zaczęło się od rasistowskich wyzwisk ze strony Azjatów, a potem w ruch poszły pięści. Jej towarzysz próbował jej bronić – też otrzymał kilka ciosów, ale nie tak poważnych. Początkowo brytyjska policja i media określały pobitą jako “białą kobietę”. Teraz portal Nasze Strony ujawnił, że jest to Polka.

Policja opublikowała nagranie z monitoringu i apeluje o zgłaszanie się osób, które rozpoznają tych bandytów. Atak miał miejsce 11 grudnia 2016 r. Pytanie dlaczego policja ujawnia nagranie dopiero teraz?


Według portalu Nasze Strony, jeden z mężczyzn biorących udział w zdarzeniu – po publikacji tego materiału – dobrowolnie zgłosił się na policję i przyznał się do udziału w napadzie. Został aresztowany i przesłuchany i obecnie przebywa w areszcie.

Zobacz także: Ostry łomot w Hongkongu! Pasażerowie metra nie cackali się z agresywnymi muzułmanami (WIDEO)


Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow