Pedofilia w Filadelfii. 14-latka w łapach Abdula. Biciem zmusił ją do seksu z 1000 mężczyzn!

By Dział: Przestępczość i Terror | 19 marca 2017

Muzułmański seks-motel o dumnej nazwie Roosevelt Inn bezkarnie działał w Filadelfii.

Skandal i szok w Stanach Zjednoczonych. Gang przemytników imigrantów zrobił sobie z motelu bazę połączoną z domem publicznym, w którym przez 2 lata zmuszali 14-letnią dziewczynę do masowego uprawiania seksu z mężczyznami wielokrotnie od niej starszymi – podaje CBS Philadelphia.

Kiedy seks-niewolnicy udało się w końcu uciec pozwała ona kierownictwo motelu, żądając 50 tys. dolarów odszkodowania. Dziewczyna, która obecnie ma 17 lat twierdzi, że gangsterzy siłą zamknęli ją w motelu, a następnie reklamowali jej usługi w Internecie, czerpiąc zyski z prostytucji nieletniej.

Nad prawidłowym funkcjonowaniem pedofilskiego “biznesu” czuwał 70-letni arabski menedżer motelu Yagna Patel (na zdjęciu) i recepcjonista znany jako Abdul. To on wpuszczał kolejnych klientów do jej pokoju i spokojnie obserwował jak pod drzwiami ustawiała się niekiedy długa kolejka mężczyzn.


Podobno dziewczyna dostawała za każdego klienta 50 USD, ale kiedy próbowała odmówić seksu zmuszano ją do tego groźbą i brutalną siłą. W ten sposób przez dwa lata w oparach marihuany i wśród walających się na podłodze kondomów obsłużyła ok. 1000 klientów – informuje jej adwokat.

Jednocześnie motel stanowił główną bazę gangu przemytników imigrantów. Tymczasem arabski menedżer twierdzi przed sądem, że o niczym nie wiedział, gdyż “po prostu wynajmował pokoje”. “Chyba musiał pan być głuchy, ślepy i wyjątkowo tępy, jeśli nie widział pan jak setki mężczyzn nieustannie przychodziły i wychodziły z jej pokoju” – ocenił adwokat Tom Kline.

Obecnie dziewczyna przechodzi terapię. “Jest zniszczona i próbuje ponownie poskładać swoje życie, które rozsypało się na kawałki” – mówi jej pełnomocniczka Nadeem Bezar. Jeśli władze będą starały się ukrywać takie przypadki seksualnego niewolnictwa nieletnich i nie będzie odpowiedzialności karnej, nigdy nie uda się zwalczyć tego procederu – ostrzegają prawnicy.


Czytaj także: Pakistańczyk 13 lat więził, bił i gwałcił kobietę, sprzedał jej dzieci. Zero kary. Gdzie? W Wielkiej Brytanii!

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow