“Polować na białe kobiety i zabijać je by nie miały dzieci!” To nie narusza standardów Facebooka (FOTO)

By Dział: Społeczeństwo | 25 marca 2017

Szokujące podwójne standardy na Facebooku ujawnia portal InfoWars.

“Na białe kobiety powinno się polować i zabijać je, żeby nie miały białych dzieci, które myślą, że świat należy do nich” – taki ludobójczy wpis na Facebooku opublikowała niejaka Laura. Jeden z użytkowników zgłosił go kierownictwu Facebooka jako “mowę nienawiści” z prośbą o usunięcie.

W odpowiedzi dostał standardową odmowę: “Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie i stwierdzamy, że ten wpis nie narusza naszych Standardów Społeczności” – informuje portal InfoWars i przypomina, że to już kolejny taki szokujący przypadek stronniczości i tolerowania wezwań do lewicowej i islamskiej przemocy na Facebooku.

Przecież to już nawet nie jest mowa nienawiści – to otwarte wezwanie do zbrodni, a właściwie do ludobójstwa na masową skalę bo chodzi o wszystkie białe kobiety. Za coś takiego w cywilizowanym świecie autor komentarza powinien trafić do więzienia. Ale jak się okazuje, facebookowych “standardów” to nie narusza.


Wcześniej nie chciano usunąć obrazków pokazujących mord na Donaldzie Trumpie, ale już np. cytaty z Biblii są usuwane – one naruszają “standardy” – zauważa Paul Joseph Watson, redaktor portalu InfoWars. Dodajmy, że w odpowiedzi na jego publikacje Facebook zaczął traktować InfoWars jako “spam” i usuwać jego posty.

Przypomnijmy też, że wcześniej kierownictwo Facebooka uznało, iż strona Fuck Jesus Christ nie narusza „standardów”, a strona Fuck Islam – narusza.

facebook_podwojne_standardy


Czytaj także: Facebook nie przekazał policji nagrania z gwałtu dokonanego przez muzułmanów! Dlaczego?

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow