Uwaga! Rekin na drodze (FOTO, WIDEO)

By Dział: Ciekawostki Katastrofy | 30 marca 2017

Scena jak ze słynnego filmu “Rekinado”.

Po przejściu nad Australią potężnego cyklonu “Debbie” mieszkańcy miasteczka Ayr w stanie Queensland natknęli się na drodze na wielkiego rekina. Ludojad leżał sobie w kałuży i był już martwy. Różne rzeczy widziano wcześniej na drogach po wielkich nawałnicach w tej nadmorskiej miejscowości, ale rekina – nigdy.

Miejscowe służby ratunkowe i straż pożarna ostrzegają, żeby nie wchodzić do kałuż, które powstały po ulewach, “gdyż nigdy nie wiadomo, co może czaić się pod ich powierzchnią” i nie zawsze to coś musi być już martwe.

rekin_na_drodze1


W styczniu br. 47-letni mężczyzna, który po kolejnej powodzi brodził w kałużach koło jednej z rzek na australijskim Terytorium Północnym został nagle wciągnięty pod powierzchnię na oczach swoich znajomych.

Kiedy wydobyto jego ciało, na dnie kałuży znaleziono także 3,5-metrowego krokodyla. Żeby nie było wątpliwości – nazwa tej rzeki to Wschodnia Rzeka Krokodyla.

Niektórzy pamiętają pewnie film “Rekinado”, w którym potężny huragan zasypuje zatopione przez powódź Los Angeles tysiącami rekinów. Okazuje się, że takie rzeczy mogą się zdarzyć, choć w tym przypadku mamy do czynienia tylko z jednym ludojadem.


Zobacz także: Na Filipinach morze wyrzuciło kudłatego potwora. To „Trunko” (WIDEO, FOTO)

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow