Anglia w agonii! 423 nowe meczety w Londynie, 500 kościołów zamkniętych (FOTO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 4 kwietnia 2017

Jeden zamieniony na Tesco.

Wielka Brytania przestała już być krajem chrześcijańskim, a z całą pewnością jej stolica – wynika z danych opublikowanych przez Gatestone Institute w najnowszym opracowaniu pod tytułem “Londonistan”. Wynika z nich, że w ciągu ostatnich 15-tu lat w Londynie powstały 423 nowe meczety, a w tym samym czasie zamknięto 500 kościołów.

Muzułmanie są dziś dominującą grupą praktykującą religię w 9-milionowym mieście. Do 2020 r. liczba modlących się wyznawców islamu sięgnie w Londynie blisko 700 tys. Tymczasem liczba chrześcijan uczestniczących w Mszach Świętych szybko spada – zauważają socjolodzy z National Secular Society.

chrzescijanie_muzulmanie_Londyn

Kościoły świecą pustkami, a z meczetów wielki tłum wylewa się na ulice


Zamykane kościoły są sprzedawane na aukcjach pod prywatne rezydencje, a słynny kościół w Bournemouth już w 2010 r. zamieniono na Tesco. Teraz pod witrażami handluje się alkoholem, papierosami, warzywami i kiczowatymi ozdobami.

Niszczeniu chrześcijaństwa i promocji islamu sprzyja działalność burmistrza Londynu Sadiqa Khana, który jest muzułmaninem pakistańskiego pochodzenia. “Brytyjska multikulturowość karmi islamski fundamentalizm” – ocenia autor opracowania na ten temat – włoski publicysta Giulio Meotzi.


kosciol_Tesco_Anglia


Muzułmanie wcale nie muszą mieć przewagi liczebnej w całej Wielkiej Brytanii, żeby dominować. Wystarczy, że zdobędą ją w największych miastach, co już w zasadzie nastąpiło. Wyznawcy chrześcijaństwa starzeją się i umierają, wyznawcy islamu – są młodzi, agresywni i przybywa ich na Wyspy coraz więcej wraz z rosnącą falą imigracyjną.

Na swoich demonstracjach otwarcie nawołują do ścinania głów chrześcijanom, wprowadzenia w kraju islamskiego prawa szariatu i zniszczenia starej Europy. Nikt ich z tego powodu nie oskarża o rasizm, ani o nawoływanie do ludobójstwa – rządzące zachodnie lewactwo cieszy się, że ich rękami ostatecznie niszczona jest chrześcijańska religia i tradycja.

muzulmanie_londyn1

Czytaj także: Arabia Saudyjska deportuje 5 mln imigrantów! Islamofobia w sercu islamu?

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow