Duchowny muzułmański wyjaśnia jak bić żonę (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 18 kwietnia 2017

Nie zaleca łamania jej kości.

Na islamskiej konferencji teologicznej w Kuwejcie szejk Othman Al-Khamis ogłosił fatwę, czyli oficjalną opinię w kwestiach religijno – obyczajowych, w której wyjaśnia jak muzułmanin powinien postępować z nieposłuszną żoną.

Według duchownego, pierwszym krokiem do zdyscyplinowania żony powinno być upomnienie jej przez męża. Jeśli to nie pomaga, drugim krokiem powinno być “zaprzestanie dzielenia z nią łoża”, czyli po prostu nieuprawianie z nią seksu. Jeśli i to okazuje się nieskuteczne, trzeba przejść do trzeciego kroku, czyli bicia. Szejk dokładnie wyjaśnia jak należy to robić.

“Nie należy bić mocno. To znaczy nie tak mocno jak się bije mężczyznę. To powinno być raczej psychologiczne bicie w celu poniżenia żony” – tłumaczy islamski kaznodzieja, powołując się na zapisy Koranu.


Szejk wyjaśnia też, że “nie należy łamać kobiecie kości, ani bić ją w twarz”. “Niektórzy dawni nauczyciele mówią nawet, że mąż powinien bić żonę sewakiem, czyli arabską szczoteczką do zębów. Kobieta musi zrozumieć, że mąż jest rozzłoszczony” – tłumaczy cel bicia żony kuwejcki szejk.

Czytaj także: Islamiści ostrzegają: nie jedzcie chrześcijańskich POMIDORÓW i ROGALIKÓW! „Są diabelskie”


Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow