Piekielna broń na islamistów: naboje maczane w… (WIDEO)

By Dział: Armia i Wojna Przestępczość i Terror | 19 kwietnia 2017

W Stanach Zjednoczonych powstają bojówki szykujące się do obrony przed islamską rewoltą. Postanowiły zastosować zaskakującą metodę.

Organizacja paramilitarna Armed and Vigilant AJ+ (Uzbrojeni i Czujni) zaczęła tworzyć w Teksasie bojówki do obrony przed islamskim terrorem, które szykują się do akcji na wypadek zbrojnej rewolty muzułmańskiej.

Zdaniem jej członków, zagrożenie jest jak najbardziej realne biorąc pod uwagę działalność takich islamskich organizacji jak Nation of Islam, Black Panthers i Fruits of Islam, które otwarcie wzywają do zamachów na masową skalę i przemocy wobec “niewiernych”.

“Zaczynają zabijać coraz więcej ludzi. Nie zamierzam czekać, aż dojdzie do tego momentu” – mówi jeden z członków AJ+. Dodajmy, że to właśnie w Fort Hood w Teksasie w 2009 r. uzbrojony islamista zastrzelił 13 osób i ranił 29 krzycząc “Allahu Akbar!”.


Organizacja wymyśliła też oryginalny sposób walki – maczanie amunicji w świńskiej krwi. Zgodnie z zasadami islamu kontakt z nią grozi muzułmaninowi trafieniem do Piekła. Obawa przed wiecznym potępieniem może więc bardziej skłaniać przeciwnika do poddawania się niż do szukania “chwalebnej śmierci” w walce z “niewiernymi”. Jest to więc rodzaj broni psychologicznej.

Wynalazcą tej metody był jednak podobno już amerykański generał John “Black Jack” Pershing, który na początku XX w. tłumił islamskie powstanie na Filipinach rozstrzeliwując schwytanych muzułmańskich bojowników kulami maczanymi w świńskim tłuszczu, a następnie grzebiąc ich w jamach ze szczątkami świń. Jednego na stu wypuszczał, aby opowiedział o tym innym.

Inni historycy twierdzą, że w przypadku gen. Pershinga jest to tylko mit, a faktycznym “wynalazcą” był pułkownik Alexander Rodgers z 6 Pułku Kawalerii, który jakoby kazał zakopywać zwłoki zabitych muzułmanów zaszyte w świńskich tuszach.


Przykład gen Pershinga i nabojów maczanych w świńskiej krwi przytoczył zresztą sam Donald Trump w czasie kampanii prezydenckiej. “Lepiej zacznijmy być twardzi i czujni. Lepiej zacznijmy używać naszych głów, albo stracimy naszą ojczyznę” – ostrzegał.

W USA pojawiła się już pierwsza firma – South Fork Industries, która sprzedaje specjalne naboje zawierające wieprzowinę. Producenci reklamują tę amunicję mówiąc, że nie tylko zabija, ale “posyła islamskich radykałów wprost do piekła”.

Czytaj także: Arabia Saudyjska deportuje 5 mln imigrantów! Islamofobia w sercu islamu?

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow