Czarny islamista dokonał masakry! “Biali ludzie to diabły” (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 19 kwietnia 2017

Kori Ali Muhammad ogłosił, że idzie na wojnę z białymi. I zaczął zabijać.

Czarny islamski ekstremista otworzył we wtorek ogień do ludzi na ulicach Fresno w Kalifornii – donosi Los Angeles Times. Zabił z rewolweru trzech białych mężczyzn, zanim został otoczony przez policję i poddał się. Kiedy go zatrzymywano darł się: “Allahu Akbar!”.

Łącznie oddał 16 strzałów. Przyznał w czasie przesłuchania, że chciał zabić “tak dużo jak się da”. Na szczęście wiele razy spudłował, gdyż ofiar byłoby znacznie więcej. Wiadomo jednak, że już w ubiegłym tygodniu zastrzelił jeszcze jedną osobę – białego ochroniarza we Fresno.

Fresno_strzelanina


Wcześniej na portalach społecznościowych Kori Ali Muhammad, który kiedyś nazywał się Kori Taylor i zmienił nazwisko, ogłosił siebie “czarnym żołnierzem”, a białych ludzi nazywał “diabłami”. Wydał też rapowy album, w którym wzywa do zabijania białych. Jego idolem jest Fard Muhammad – założyciel działającej w USA organizacji Nation of Islam.

“Zamachowiec to osobnik przepełniony nienawiścią i złością” – opisuje islamskiego mordercę Jerry Dyer, szef policji we Fresno. Dodaje, że w tym przypadku sprawca działał sam i była to bez żadnej wątpliwości tzw. “zbrodnia z nienawiści rasowej wobec białych”.

strzelanina_Fresno1


Już w 2005 r. policja we Fresno zatrzymała Kori Taylora z dwoma torbami kokainy i trzema odbezpieczonymi karabinami w samochodzie. Wtedy jednak uznano go za niepoczytalnego umysłowo i nie poniósłby w ogóle żadnej odpowiedzialności, gdyby sąd wyższej instancji nie skazał go w końcu na 7,5 roku więzienia.

Teraz jego ojciec Vincent Taylor ma nadzieję, że ponowne aresztowanie jego syna zapobiegnie kolejnemu rozlewowi krwi.

Czytaj także o amerykańskiej samoobronie przed islamską rewoltą: Piekielna broń na islamistów: naboje maczane w… (WIDEO)

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow