Żonka ze Wschodu. Rosjanka nakarmiła psa zwłokami męża – Niemca! (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 20 kwietnia 2017

Gdzie zła żona, tam piekło w domu – głosi ludowe przysłowie. Tym razem było to Piekło realne.

“Są żony jak mordercy: z umysłem zepsutym, nieczułe, innych mężczyzn kochają, ale swymi mężami pogardzają, gotowe nawet zabić tego, który zdobył ich swym bogactwem” – napisał jeden z buddyjskich myślicieli. I tak właśnie stało się w przypadku 46-letniej Swietłany Batukowej, której czyn wywołał szok na całych hiszpańskich Balearach.

Wyszła ona za mąż za bogatego Niemca – 66-letniego Horsta Hansa Henkelsa w styczniu tego roku i zamieszkała z nim w willi w Sant Llorenc na Majorce. Wkrótce jednak mężczyzna przeszedł ciężką operację tracheotomii, w wyniku której niemal zupełnie przestał mówić.

morderstwo_Rosjanka


Chory mąż najwyraźniej szybko znudził się Rosjance. Coraz częściej dochodziło do kłótni, które z racji utraty przez Niemca mowy miały dość jednostronny przebieg. Lokalna policja potwierdza, że była kilka razy wzywana do awantur domowych.

W trakcie jednej z nich doszło w końcu do najgorszego – kobieta odurzyła męża narkotykami, a następnie zamordowała, zadając mu kilka pchnięć nożem kuchennym. Mężczyzna wykrwawił się leżąc na podłodze.

morderstwo_Rosjanka2


Na tym jednak zbrodnia się nie skończyła. Kobieta odrąbała mężowi rękę i dała ją do pożarcia ich psu – amerykańskiemu staffordshire terierowi. Prawdopodobnie zamierzała pozbyć się w ten sposób całego ciała. W końcu jednak sama zadzwoniła na policję.

Fakt dokonania tego potwornego czynu potwierdziła sekcja zwłok i badanie miejsca zbrodni – pisze “The Local”. Policja przyznaje, że kiedy przybyła na miejsce mordu zastała kobietę pijaną i także pod wpływem kokainy. Krwiożercza Rosjanka została oczywiście aresztowana i stanie przed sądem.

Czytaj także: Szok! Imigrant chciał zgwałcić i… dostanie ogromne odszkodowanie. A jego ofiara nic?

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow