Na Angelę Merkel rzucił się lew! (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki Gospodarka i Pieniądze | 21 kwietnia 2017

Niesamowite wydarzenie na Targach Hanowerskich.

Żaden opis nie odda tej sceny. Olbrzymi lew wszedł na salę, na której zgromadzeni byli uczestnicy największych na świecie Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Technologii Przemysłowych w niemieckim Hanowerze.

Zwierzę przeszło między fotelami siedzących gości, wśród których była niemiecka kanclerz Angela Merkel i premier Indii Narendra Modi, a następnie skoczyło na nich ze sceny. Ale spokojnie – lew był tylko wirtualny, stworzony w technice trójwymiarowej przez Wizcraft i Transhuman Collective, choć nikt nie zaprzeczy, że wyglądał i zachowywał się jak żywy.

Taka niesamowita prezentacja multimedialna została wykonana po raz pierwszy i zrobiła w 2015 r. niesamowite wrażenie na uczestnikach Targów. W tym roku partnerem Targów Hanowerskich, które rozpoczną się już w poniedziałek 24 kwietnia, ma być Polska.


Według naszych informacji, nasze firmy zamierzają zadziwić wszystkich swoją prezentacją. Polskim logiem na Targach jest K-dron – bryła idealna – kwadrat wpisany w drugi kwadrat, którego powierzchnia jest zarazem symetryczna i niesymetryczna, wklęsła i wypukła. K-dron w polskich barwach narodowych ma być symbolem kreatywności i innowacyjności polskiej gospodarki.

Czytaj także: Fizycy stworzyli niesamowity płyn z ujemną masą! Możliwe tunele czasoprzestrzenne?


Nowa Platforma 5Portali+1Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Powiązane artykuły

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow