Łukaszence zabetonowali nogi! (FOTO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 22 kwietnia 2017

To naprawdę “komunistyczny beton”.

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka o mały włos nie zamienił się we własny pomnik stojący na środku Sali Choreografii Artystycznej Centrum Szkoleń Olimpijskich w Mińsku. Do kuriozalnego zdarzenia doszło w sobotę w czasie tzw. subotnika, czyli czynu społecznego, który starsi Polacy pamiętają u nas jeszcze z czasów PRL-u.

W ramach tego czynu społecznego prezydent pracował z brygadą budującą wspomniane centrum olimpijskie na Prospekcie Zwycięzców – donosi rządowa agencja Biełta, publikując jednocześnie zdjęcia Łukaszenki z poświęceniem stawiającego jakiś słup na środku sali.

Lukaszenka_beton1


W trakcie tych budowlanych wygibasów na oczach filmujących go ekip telewizyjnych prezydent kompletnie ugrzązł w wylanym na podłodze betonie. Jeszcze chwila i pozostałby w tym zastygającym betonie na zawsze. W ostatniej chwili zdołał z niego wyleźć unikając przekształcenia się w największą atrakcję przyszłej Sali Choreografii.

Po udzieleniu kilku ojcowskich rad robotnikom i srogim upomnieniu ich aby pracowali szybko i dokładnie, a także upewniwszy się, że jego społeczne poświęcenie zostało już przez dziennikarzy wystarczająco uwiecznione dla potomności, prezydent uznał, iż dość już tego dnia zrobił dla ojczyzny i wraz z towarzyszącą mu świtą opuścił plac budowy.


Lukaszenka_beton2


Czytaj także: Białoruś: władze usunęły polskie symbole narodowe z polskich szkół!

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow