Same zera. 10 najpiękniejszych miliarderek świata (FOTO)

Chodzi oczywiście o liczbę zer po jedynce na ich rachunkach bankowych.

W rzeczywistości nie dość, że są bajecznie bogate, to jeszcze na ogół – podobno – całkiem mądre, zaradne i w dodatku piękne. Czy w związku z tym są szczęśliwe? Tego nie wiemy. W każdym razie na zdjęciach wyglądają na zadowolone z życia.

Marie Besnier Beauvalot – “robi w serach”. Odziedziczyła po ojcu wielki koncern Lactalis zaopatrujący w nabiał cały świat. Dziś 34-letnia Francuzka kieruje rodzinnym biznesem razem z braćmi, a jej majątek jest oceniany na 2,5 mld USD.

Marie-Besnier-Beauvalot


Tamara Ecclestone – 33-letnia córka angielskiego miliardera Berniego Ecclestona, właściciela Formuły-1. Zaczynała jako modelka i prezenterka telewizyjna, ale potem postanowiła pomnożyć swój majątek i wspólnie z siostrą założyła kompanię telewizją.

tamara_ecclestone


Perenna Kei – pochodzi z Hongkongu. Jej rodzina dorobiła się na nieruchomościach, a ona sama została miliarderką już w wieku 24 lat. Dziś ma lat 27. Wolała nie eksperymentować i zajmuje się tym samym co rodzice – należy do niej 85 proc. akcji Logan Property Holdings, a ona sama jest w tej firmie dyrektorką. Jej majątek ocenia się na 1,3 mld USD.


perenna-kei

Julia Louis-Dreyfus – amerykańska aktorka z seriali komediowych, zdobywczyni Golden Globe. Córka właściciela kompanii Louis Dreyfus Group. Odziedziczyła po nim w 2006 r. niemały kapitał i dziś jej majątek wynosi 3,4 mld USD.

julia-louis-dreyfus

Anna Anisimowa – nazywana “rosyjską Paris Hilton”, ale pieniędzy ma znacznie więcej od tamtej. Córka Wasilija Anisimowa, właściciela kompanii Coalco i Gazmetall, którego majątek wynosi 3,6 mld USD. Handlowała nieruchomościami w Nowym Jorku, a potem postanowiła jednak wybrać karierę filmową – zaczęła naukę w szkole aktorskiej w Los Angeles.

Anna_Anisimowa

Aerin Lauder – wnuczka Estee Lauder, amerykańskiej założycielki znanego koncernu kosmetycznego. Poszła w ślady babci i również “robi” w branży perfumeryjnej, posiadając 16 mln akcji tej firmy, których wartość ocenia się na 1 mld USD.

aerin_lauder

Dylan Lauren – córka amerykańskiego kreatora mody Ralpha Laurena. Nie zamierza jednak żyć tylko z tego, co zarobił tatuś. Otworzyła w Nowym Jorku największy na świecie sklep ze słodyczami.

dylan-lauren

Holly Branson – córka Richarda Bransona, którego majątek jest szacowany na 5 mld USD. Ona sama pracuje jednak jako skromny pediatra w jednym ze szpitali w Londynie. Ale całkowicie z biznesu się nie wypisała. “W wolnym czasie” doradza ojcu w korporacji Virgin Group, obejmującej 400 firm o najróżniejszym profilu działania.

holly_branson

Amanda Hearst – amerykańska lwica salonowa, modelka i redaktorka. W swoim 33-letnim życiu zmieniała już zresztą zawody jak rękawiczki. Ale oczywiście jej bogactwo wynika z faktu, że dziedziczy koncern medialny Hearst Corporation. Na rachunkach Amandy leży 9 mld USD.

amanda_hearst1

Ivanka Trump – córka prezydenta USA i jego byłej żony Ivany. Modelka i przedsiębiorca, wiceprezeska The Trump Organization. Jej specjalność to handel nieruchomościami, odzieżą własnej marki i wyrobami jubilerskimi. W końcu marca 2017 r. została społeczną asystentką swojego ojca – prezydenta.

Ivanka_Trump

Czytaj także: Obrzydliwa prawda o kolorowych pismach dla kobiet (WIDEO)

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow