Gwałcona nastolatka krzyczała: nie! Sąd: “Imigrant tego słowa nie rozumiał. A seks analny to nie gwałt”

Zbrodnicza głupota lewackiego “wymiaru sprawiedliwości” w Szwecji pobiła rekord wszechczasów.

Sąd Najwyższy Zachodniej Szwecji wypuścił na wolność gwałciciela – imigranta z Iraku, który 4 października 2016 r. w Göteborgu szantażem zwabił do swojego mieszkania 14-letnią dziewczynę i zgwałcił ją analnie.

Sąd zignorował fakt, że islamski imigrant Abdul miał już wcześniej podobne zarzuty, a także ewidentne dowody jego obecnej winy w postaci nagrania gwałtu oraz zeznań, iż kilka razy szantażował on swoją ofiarę grożąc, że zemści się na jej rodzinie i upubliczni kompromitujące dziewczynę zdjęcia.

Na nagraniu ewidentnie widać i słychać, że gwałcona nastolatka broni się i wielokrotnie krzyczy: nie! Sąd uznał jednak, że “Abdul miał prawo mieć problemy ze zrozumieniem tego słowa”, tym bardziej, że prawdopodobnie (!) cierpi na ADHD, co utrudniało mu jego “prawidłową interpretację” – podaje portal InfoWars cytując szwedzkie media.


Ale to jeszcze nie koniec. Otóż według sądu, krzycząc: nie! dziewczyna broniła się tylko przed seksem analnym, a nie przed seksem w ogóle, zaś seksu analnego nie można uznać za gwałt. Abdul został więc uniewinniony od zarzutu o gwałt, który przekwalifikowano na “seksualne wykorzystanie nieletniej”.

Zamiast więc trafić do więzienia na 10 miesięcy i zapłacić zgwałconej równowartość 140 tys. USD odszkodowania – jak orzekł sąd pierwszej instancji – Abdul wyjdzie na wolność i wypłacić jej tylko 6.600 USD, a dodatkowo zostanie objęty “programem ochronnym” Freedom Relation and Relationship.


Przypomnijmy, że wcześniej inny muzułmański imigrant w Szwecji został skazany za analny gwałt na 13-latce zaledwie na 2 miesiące więzienia. Zobacz dlaczego sąd wydał tak kuriozalny wyrok: Analna sprawiedliwość? Szwecja o krok od legalizacji islamskich gwałtów!


Czytaj także: Szwedzkie feministki wieją z przedmieść. Nie chcą się już „ubogacać” z imigrantami?

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow