“Kup sobie niewolnicę z Wietnamu!” Ceny przystępne?

Szokujący serwis handlu seksualnymi niewolnicami pojawił się w Internecie.

Właściciele serwisu “Kup żonę z Wietnamu” zachwalają Wietnamki jako przedstawicielki “najpiękniejszego narodu na Ziemi”, które zdobywają czołowe miejsca na światowych konkursach urody. Ponadto – zgodnie z tradycją – już od dzieciństwa przygotowywane są one do roli przyszłej żony.

Są posłuszne, potrafią prowadzić dom, a nawet same pokryć go dachem, czy dokonać wielu drobnych napraw, chociażby skutera, mają dobre maniery. Autorzy serwisu otwarcie nazywają swój “towar” niewolnicami, stosując to zamiennie ze słowem “żona”.

Nie mają żadnych dylematów moralnych w związku z handlem kobietami, gdyż jak twierdzą – “poślubienie cudzoziemca jest dla Wietnamek sprawą prestiżową”. Ponadto rodziny tych kobiet żyją w biedzie i długach i pieniądze ze sprzedaży córki jako niewolnicy posłużą im na spłatę zobowiązań i utrzymanie – zachęcają autorzy serwisu. Niemal działalność charytatywna?


Swoją ofertę – wraz ze zdjęciami kandydatek – adresują przede wszystkim do “sfrustrowanych chińskich kawalerów w Szanghaju, Pekinie, Hongkongu i na Tajwanie”, ale też do mężczyzn na całym świecie. Ceny standardowe – “z dostawą do domu” i wszystkimi niezbędnymi dokumentami i pozwoleniami – 3-6 tys. USD za żonę-niewolnicę, ale są też super-oferty sięgające 30 tys. USD.

Czas realizacji – do 90 dni, w trakcie których dziewczyna ma zostać wstępnie zapoznana z tradycjami i zwyczajami kraju, do którego ma trafić. Serwis gwarantuje też bezpłatne zastąpienie niewolnicy nowym egzemplarzem, jeśli ta pierwsza nagle ucieknie. Z oczywistych względów nie zamieszczamy linka do tego niewolniczego serwisu.


Zobacz także: Telewizja uczy kobiety jak ukryć siniaki po skatowaniu przez męża (WIDEO)


Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow