“Seksualna Apokalipsa”. Noże na gardłach dzieci. Brutalne gwałty, kaleczenie. 100-osobowy islamski gang bezkarny (FOTO)

Brytyjska policja nie chciała ich ścigać, żeby nie zostać oskarżona o rasizm.

Przerażające islamskie “podziemie seksualne” sieje grozę wśród dzieci i nastolatków w Wielkiej Brytanii, wykorzystując je do swoich skrajnie zwyrodniałych seksualnych dewiacji. Władze udają, że tego nie widzą. Ujawniona przez brytyjskie media prawda o brutalnym “batalionie gwałcicieli” jest tak szokująca, że aż trudno uwierzyć, że dzieje się to w sercu Europy.

Przed sądem w Huddersfield rozpoczął się właśnie proces 29-ciu imigrantów muzułmańskich, w tym dwóch kobiet, oskarżonych o gwałty na nieletnich, przemyt ludzi i narkotyków, dziecięcą pornografię. Lista zarzutów jest zresztą znacznie dłuższa – łącznie obejmuje 170 przestępczych czynów wobec 29-ciu osób – donosi brytyjskie “Metro”.

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej – z zeznań świadków wynika bowiem, że ta islamska banda liczyła co najmniej 100 osób, a liczby ich ofiar nie da się nawet ustalić. W każdym razie “policja nie znalazła na to czasu” i postanowiono sądzić tylko nielicznych.


Chociaż swoich czynów dokonali w latach 2004-2011 nikt z członków tego muzułmańskiego gangu nie trafił dotychczas do więzienia, śledztwo przez lata stało praktycznie w miejscu a część oskarżonych odpowiada z wolnej stopy. Przed gmachem sądu “powitała” ich tylko garstka protestujących czujnie pilnowana przez 20-tu policjantów.

gwalciciele_islamscy


Już w 2015 r. portalom Breitbart i Worldnet Daily udało się przeprowadzić długą rozmowę z jedną z ich ofiar – dziewczyną, która przez 10 lat była przez ten islamski gang brutalnie gwałcona, bita, odurzana narkotykami, terroryzowana, kaleczona dla zabawy nożem, wywożona w nocy do lasu i dwukrotnie doprowadzona do próby samobójczej.


Nie pamięta nic z dzieciństwa, jej najwcześniejsze wspomnienia są z okresu kiedy miała 14 lat, kiedy po raz pierwszy niejaki Jason, nawrócony na islam, odurzył ją ketaminą i zgwałcił w sypialni jej rodziców. I chociaż potem wielokrotnie przechodziła z rąk do rąk i była gwałcona to mówi, że nigdy nie zapomni jego wykrzywionej twarzy nad sobą.

Po tym zdarzeniu przestała wychodzić z domu i jeść. “Czułam się brudna i nienawidziłam siebie” – opowiada dziewczyna. Po pewnym czasie Jason pojawił się ponownie. Zażądał, aby spotkała się z jego “pakistańskimi przyjaciółmi” i zagroził, że jeśli odmówi to pokaże jej rodzicom zdjęcia, które wykonał jej kiedy była naga. Ze strachu zgodziła się.

“Pakistańscy przyjaciele” zażądali, aby uprawiała z nimi seks, gdyż w przeciwnym razie podpalą w nocy dom jej rodziny i pozabijają wszystkich kijami bejsbolowymi. Kiedy mimo to próbowała się bronić – przyłożyli jej nóż do gardła i dokonali na niej zbiorowego gwałtu.

Tak zaczął się koszmar, który trwał nieustannie 10 lat. “Zamierzali nawet wywieźć mnie do Pakistanu i tam za kogoś wydać, ale na szczęście nie miałam paszportu. Mówili, że “gwałcenie niewiernych kobiet jest częścią ich kultury i nie ma w tym nic złego” – opowiada dziewczyna.

gwalciciele_islamscy1

Przyznaje, że kiedy pewnego razu ujawniła to wszystko policji – ta w ogóle nie chciała jej słuchać. Jak zrozumiała – funkcjonariusze nie chcieli być posądzeni o “rasizm”. W końcu dostarczyła policjantom szczegółową listę 80-ciu muzułmanów, którzy ją gwałcili i których tożsamość zdążyła już w tym czasie poznać. To również nie zrobiło na policji żadnego wrażenia.

Przez te lata poznała wiele innych brytyjskich nastolatek, które w podobny wpadły w sidła tego gangu. Opowiadały one, że muzułmańscy gwałciciele przychodzili po mnie w biały dzień i zabierali ze szkół, a nawet z domów dziecka, ale ich poprawna politycznie dyrekcja “wolała się tym nie interesować”.

Nie wie ile mogło być takich dziewcząt – może setki, może tysiące. Dawne ofiary są już dziś w większości pełnoletnie, ale wtedy najmłodsza gwałcona dziewczynka miała 11 lat – wynika z długiej listy zarzutów, którą odczytano na obecnym procesie.

Główny oskarżony – 34-letni Amere Singh Dhaliwal ma ich aż 54, w tym 21 gwałtów. Ale zdecydowana większość islamskich gwałcicieli nawet nie stanie przed sądem. Dalej będą porywać dzieci, gwałcić i bić w ramach swojej “muzułmańskiej kultury”. Następna rozprawa przeciwko 29-ciu gwałcicielom odbędzie się 11 maja br. w Leeds.

Czytaj także: Pakistańczyk 13 lat więził, bił i gwałcił kobietę, sprzedał jej dzieci. Zero kary. Gdzie? W Wielkiej Brytanii!

Nowa Platforma 5Portali+1 Przeglądaj wygodnie aż sześć polskich serwisów informacyjnych na raz!

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow