Polka publicznie katowana przez bandę na brytyjskiej ulicy (WIDEO)

Bestialstwo, które nie mieści się w głowie. To nie jest nagranie ulicznego linczu w którymś z krajów muzułmańskich. To Wielka Brytania, podobno Europa. 

Matka skatowanej dziewczyny, Ilona Iloniuk opublikowała w sieci nagranie, na którym widać jak jej córka jest brutalnie bita przez ok. 20-osobową bandę w parku w Peterborough – podaje “Daily Mail”. Poszło o jakiegoś głupiego SMS-a. Oprawcy Polki to głównie dziewczyny, murzynki, ale widać też białych.

20-letnia dziewczyna została szarpnięta za włosy i przewrócona. Potem tłum zaczął ją kopać, bić i skakać po niej. To cud, że w końcu udało jej się wyrwać i uciec i że odniosła przy tym tylko nie zagrażające życiu obrażenia. Ta horda mogła ja zamordować. Jedno celniejsze kopnięcie w głowę i już by nie żyła.

“Dzisiaj w parku moja córka została pobita przez gang dziewczyn. Może ktoś z oglądających rozpoznaje którąś z osób biorących udział w pobiciu? Uważam, że rodzice powinni zainteresować się swoimi dziećmi i tym, co robią, ponieważ moja córka była jedna, a ich ponad 20” – napisała Ilona Iloniuk.


Nagranie wywołało burzliwą reakcję w sieci. Ludzie nie mogą pojąć takiej eksplozji nienawiści i agresji. “Mam nadzieję, że twoja córka wyjdzie z tego cało zarówno fizycznie jak i psychicznie. To jest przerażające i ciężko na to patrzeć” – napisała pod filmem jedna z internautek, Haylea Armstrong.

“Gdyby moja córka kiedykolwiek w czymś takim uczestniczyła to zawlókłbym ją za włosy prosto na policję” – napisał inny czytelnik, Dawn Smith. Dodajmy, że na filmie widać też białych chłopaków, którzy zamiast powstrzymać tę przemoc patrzą na to i śmieją się. “Daily Mail” nie podaje, czy brytyjska policja wszczęła w tej sprawie śledztwo.


Dodajmy, że na YouTube pojawiła się wersja, iż ofiara tego pobicia jest Litwinką. Portal Polaków z Wielkiej Brytanii Polish Express pisze jednak, że była to Polka. Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy też o pladze agresji i przestępczości, która opętała w Wielkiej Brytanii nawet małe dzieci. Czytaj: Opętane dzieci? 4-latek oskarżony o napaść seksualną!


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow