Muzułmański duchowny żąda: Zabrońcie piłkarzom robić znak krzyża!

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 16 maja 2017

Chce aby FIFA tego zakazała.

Mohammed al Arefe – saudyjski teolog islamski, którego “nauki” śledzi w Internecie prawie 20 mln muzułmanów na całym świecie – jest oburzony, że chrześcijańscy piłkarze wykonują znak krzyża kiedy uda im się strzelić bramkę albo wygrać mecz.

“Widziałem w sieci filmy ze sportowcami. To byli lekkoatleci i piłkarze, którzy biegali, strzelali i robili znak krzyża na klatce piersiowej po wygranym meczu. Pytam więc: czy zasady FIFA na to pozwalają?” – napisał saudyjski duchowny na Twitterze.

Jego wpis wywołał oburzenie chrześcijańskich kibiców i wywołał lawinę komentarzy. Wiele osób zauważyło, że islamskiemu kaznodziei nie przeszkadza jakoś kiedy swoje znaki religijne wykonują zawodnicy muzułmańscy.


“Mohamed Salah i inni padają na kolana, żeby modlić się po zdobytej bramce i nikt ich za to nie karze. Zostaw sport tym, którzy się nim interesują” – zaapelował jeden z kibiców. Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy, iż aby nie urazić muzułmańskich kibiców Real Madryt, finansowany przez arabskich sponsorów, usunął krzyż ze swojego klubowego herbu.

A w kwestii innych światłych nauk islamskich myślicieli religijnych warto przeczytać to: Islamiści ostrzegają – nie jedzcie chrześcijańskich POMIDORÓW i ROGALIKÓW! “Są diabelskie”.


Reporters.pl [Wojna-Dynam]


Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow