Film za kasę Unii: My – podli rasiści, UE – dobra wróżka. Przywozi imigrantów latającym dywanem (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 17 maja 2017

To także z naszej polskiej składki Komisja Europejska zapłaciła za szkalujący nas prymitywny film propagandowy promujący sprowadzanie imigrantów. Jak zareaguje polski rząd na obrażanie nas w taki sposób?

Poziom euro-kretynizmu sięgnął zenitu. Komisja Europejska, wspólnie z rządem Francji i Fondation Hippocrène, współpracującą z Georgem Sorosem, zapłaciła za produkcję filmu animowanego firmowanego przez organizację Europejczycy Bez Granic, w którym UE występuje jako Dobra Wróżka, sprowadzająca imigrantów do Europy na latającym dywanie.

Na początku filmu pod tytułem “Euro-Damo, pomóż!” widzimy imigrancką rodzinę uciekająca przed wojną: mąż, żona w hidżabie i dwójka ich synów. Zbliżają się do muru z napisem Frontex, czyli do granicy UE, skąd strażnik przegania wcześniej imigranta zarobkowego i przemytnika ludzi. Jednak rodzinę uchodźców wpuszcza bez kontroli kiedy mówią, że uciekają przed wojną.

Wtedy pojawia się Euro-wróżka w hipsterskich okularkach i t-shircie z gwiazdkami unijnymi – ale tylko 12-ma, czyli bez krajów sprzed rozszerzenia Unii. Zabiera “biednych uchodźców” na latający dywan z Arabem w charakterze kierowcy. Najpierw lecą według gwiezdnego kompasu kierując się w stronę “E”, czyli do Europy Wschodniej, choć kompas też jest złożony tylko z 12-tu gwiazdek.


Jednak kiedy lądują w jakimś kraju naszego regionu – nie wiadomo czy jest to Polska, Węgry, czy Słowacja – na ich spotkanie wychodzi agresywny rasistowski tłum białych ludzi, którzy krzyczą, że nie chcą u siebie azylantów. “Przecież oni mają prawo wjechać!” – mówi rozgniewana wróżka, ale nie odnosi to skutku.

Na szczęście wróżka zabiera w tej sytuacji swoich podopiecznych do niewymienionego z nazwy kraju Zachodniej Europy, gdzie są oni gorąco witani. “Witajcie! Potrzebujemy was” – mówi do imigrantów po francusku jeden z “prawdziwych zachodnich Europejczyków”. “Dziękujemy. Niech żyje Europa!” – odpowiada wdzięczny imigrant.


Debilny filmik kończy się sielankową scenką, w której europejska rodzina je wspólny obiad z imigrantami, siedząc w stylu arabskim na podłodze, a dziecięcy narrator pyta widza: “Europa broni swoich granic i Europa otwiera swoje serca dla uchodźców. A ty?”.


W reakcji na szkalowanie w filmie obywateli krajów UE z Europy Wschodniej rzecznik rządu Węgier oświadczył portalowi Breitbart, że jest to przykład mętnej propagandy, z którą jego kraj będzie walczył. “Przecież te materiały propagandowe wspierające imigrację są robione za wspólne pieniądze Unii Europejskiej” – przypomniał.

Polskie władze na razie na ten głupi i skandaliczny film nie zareagowały. My apelujemy do jego autorów i Komisji Europejskiej, która za to zapłaciła: ludzie, leczcie się na głowę!

Reporters.pl [Pogodne-Walczyk]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow