Nie bądź rasistą! Pozwól się okraść (WIDEO)

Ponure skutki poprawności politycznej.

Czarnoskórzy przestępcy potrafią doskonale wykorzystać w swoim złodziejskim fachu rozpowszechnianą przez lewaków w Stanach Zjednoczonych antyrasistowską histerię. I nie tylko przestępcy – wielu Murzynów jest przekonanych, że stoi ponad prawem. Oto dwa klasyczne przykłady: jeden ze sklepu z iPhonami w Los Angeles, a drugi z San Antonio w Teksasie.

Kilka dni temu do wspomnianego sklepu wszedł Murzyn, który zażądał pokazania mu najnowszych modeli smartfonów. Kiedy nieufny sprzedawca odmówił i zaproponował, żeby klient obejrzał je sobie przez zabezpieczającą szybę, czarnoskóry klient zaczął go oskarżać o rasizm.

Bojąc się jakiegoś procesu o dyskryminację rasową, o której tyle się trąbi, sprzedawca pozwolił mu więc w końcu wziąć iPhone do ręki. Murzyn chwycił go i błyskawicznie uciekł z nim ze sklepu. Trudno wyobrazić sobie bardziej komfortową sytuację dla przestępcy niż ta kiedy potencjalna ofiara ma z góry zakodowane poczucie winy.


Na drugim nagraniu murzyńska kobieta dostaje ataku wściekłości na grzeczne zwrócenie uwagi jej dziecku, żeby przestrzegało regulaminu skateparku. I chociaż nikt nie mówi nic na temat koloru skóry ona natychmiast uznaje to za “atak rasistowski”. Zresztą jej głównym argumentem jest “f*ck you”.Reporters.pl [Akcja]

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow