Lew morski wyskoczył z wody i wciągnął dziewczynkę! (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 22 maja 2017

Mrożący krew w żyłach wypadek.

Dziewczynka usiadła sobie na nabrzeżu kanału portowego w Richmond w Kanadzie. Nagle pływający w pobliżu lew morski wyskoczył z wody, chwycił ją za sukienkę i wciągał. Jak wielka była siła tego szarpnięcia widać po tym z jaką prędkością niemała przecież dziewczynka fiknęła do wody.

Na szczęście ktoś z rodziny błyskawicznie rzucił się dziecku na ratunek i wyciągnął je z wody. Pomogli też przechodnie. Ani dziewczynce, ani ratującemu ją mężczyźnie nic się nie stało i skończyło się tylko na wielkim strachu.

Wiele wskazuje, że zwierzęciu mogło bynajmniej nie chodzić o zabawę. Lew morski, czyli uchatka, jest niezwykle inteligentny i poluje właśnie w taki sposób, że wciąga swoją ofiarę na głębinę. A potrafi nurkować na 300 metrów i nie oddychać przez 15 minut. Tyle, że pożera w ten sposób ryby, ośmiornice i inne głowonogi oraz skorupiaki, a nie ludzi.


Ostatnio zwierzęta morskie w ogóle zaczęły zachowywać się coraz bardziej nietypowo. Niedawno pisaliśmy o delfinach, które zaczęły wpływać do rzek, niekiedy nawet 100 km w głąb lądu (WIDEO).


Reporters.pl [Akcja-Wojna-Dramat]


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow