“Atmosfera agonalna”. Kobiety w Paryżu przestają wychodzić z domów

Miasto kona na oczach jego sterroryzowanych mieszkańców.

Zdominowana przez imigrantów dzielnica Chapelle-Pajol na wschodzie Paryża zamieniła się w miasto mężczyzn. Przerażone islamską przemocą kobiety przestały wychodzić z domów. Coraz rzadziej widuje się je na ulicach, gdzie rządzą muzułmańskie gangi, handlarze narkotyków i pijane wyrostki.

To wszystko stało się dosłownie w ciągu ostatniego roku, kiedy dzielnicę zasiedliły tłumy imigrantów z Afryki i Azji – donosi “Daily Mail”. Nie ma możliwości, żeby samotna kobieta przeszła ulicą i nie została zaczepiona i zwyzywana, jeśli nie pobita, okradziona lub zgwałcona. Niedawno ktoś próbował zgwałcić nawet 80-letnią staruszkę, która wracała wieczorem do domu.

Cytowana przez Le Parisien 38-letnia Aurelie, mieszkająca nad kawiarnią, która zamieniła się w miejsce “tylko dla arabskich mężczyzn”, boi się w ogóle wyjść za drzwi, gdzie kłębi się tłum agresywnych imigrantów. “Kiedy próbuję koło nich przejść muszę słuchać wyzwisk, szczególnie kiedy oni dużo piją” – przyznaje.


“Atmosfera jest agonalna. Doszłyśmy do sytuacji kiedy musimy zmieniać trasę, którą chodzimy, zacząć inaczej się ubierać. Wiele kobiet w ogóle przestało wychodzić” – skarży się 50-letnia Natalie, która mieszka w Chapelle-Pajol od 30-tu lat.

Media opisują też przypadek innej kobiety, która całkowicie zabroniła swojej 12-letniej córce wychodzenia na ulicę po tym jak przypadkowo dziewczynka znalazła się w samym środku bijatyki między imigrantami.


W akcie rozpaczy kilkadziesiąt zastraszonych kobiet zorganizowało w ubiegłym tygodniu protest, domagając się aby ich dzielnica nie stała się kolejną “strefą no-go”. Ich petycję do władz Paryża podpisało w Internecie 18 tys. lokalnych mieszkańców.


Władze miasta musiały jakoś się do tego odnieść. “To nie ma nic wspólnego z wartościami wyznawanymi przez Paryż i z wartościami naszej Republiki. Zapewniam lokalnych mieszkańców, że jesteśmy całkowicie po ich stronie i że nie spoczniemy zanim sytuacja nie wróci do normy” – zapewnia mer Paryża Anne Hidalgo.

Owszem, ma to bardzo ścisły związek z “wartościami” Republiki Francuskiej. To jest bezpośredni skutek tych pseudo-wartości, które zbudowano na negacji chrześcijaństwa, rodziny i własnej tożsamości narodowej, którą zastąpiono “wielokulturową” utopią, choć z “kulturą” nie ma to przecież nic wspólnego.

A sytuacja do “normy” już nie wróci. Niech się pani mer nie łudzi, jeśli w ogóle sama jeszcze wierzy w to, co mówi. Za późno. To co teraz widzimy to jest właśnie nowa “norma”. Norma islamskiej przemocy. Albo białe francuskie kobiety do niej przywykną, albo muszą uciekać. Dziś z Paryża, jutro z wielu innych miast Francji.

Reporters.pl [Krymi-Chicago]

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow