Islamskie “jasełka” w meczecie Kanady: uczą 4-letnie dzieci jak obcinać głowy (WIDEO)

Szokujący reportaż telewizji kanadyjskiej.

Ten materiał Canada Sun News Network i World Net Daily z meczetu w kanadyjskim stanie Ontario powstał wprawdzie w 2014 r., ale kompletnie uszedł uwadze opinii publicznej w wielu krajach. Szkoda, gdyż po jego obejrzeniu nikt normalny nie uwierzy już, że możliwa jest jakakolwiek szeroka integracja muzułmanów w społeczeństwach zachodnich.

Jest to nagranie z Islamic Jaffari Center w Thornhill z przedstawienia “edukacyjnego” dla tamtejszych dzieci muzułmańskich, które także w nim występowały. Wśród widzów były nawet 4-latki – informuje WND. Jedną ze scen było m.in. demonstrowanie obcinania głowy. Muzułmańskie dzieciaki śledziły to z zapartym tchem.

Na scenie mały chłopiec siedział na podłodze, a jego kolega zbliżył się do niego z tyłu z maczetą. Po symbolicznym wykonaniu egzekucji chłopiec – kat oświadczył dumnie: “Tu są głowy!”.


Autor programu na ten temat Brian Lilley zainteresował się też czego uczą się dzieci ze szkół blisko współpracujących z tym meczetem. Okazało się, że w ich czytankach mówi się m.in. o “okrutnych Żydach, którzy przeszkadzają w pochodzie dżihadu”. Porównuje się ich do nazistów.

Niedawno przywódcy duchowni z tego meczetu zapowiedzieli też budowę “wielkiego kompleksu mieszkalnego tylko dla muzułmanów”, niemal tuż przy osiedlu żydowskim. “Ludzie, których widzimy w tym meczecie, nie integrują się ze społeczeństwem kanadyjskim. Całym swoim zachowaniem, ubraniem, głoszonymi przekonaniami pokazują, że chcą być osobno” – ocenia autor.


Widać to także na przykładzie niedawnej kuriozalnej wizyty lewackiej premier Kanady w meczecie. Poszła tam aby “prowadzić dialog” z muzułmanami, ale zakończyło się to dla niej fatalnie. Czytaj: Premier-lesbijka poszła do meczetu. Kazali jej iść do kąta, a potem…


Tymczasem liberalny publicysta “Toronto Sun” Tarek Fatah, Pakistańczyk z pochodzenia twierdzi, że przedstawienie z obcinaniem głów przedstawia męczeńską śmierć wnuka i brata Mahometa, czyli ważne dla islamu wydarzenie historyczne i religijne i dlatego nie jest to przejaw radykalizmu.

Zapewnia, że rodzice i nauczyciele w tym centrum “na pewno nie chcą zrobić z dzieci ekstremistów”, tym bardziej że jest to meczet szyicki, a szyci także są ofiarami ekstremistów. “To nie to samo co Al-Kaida, Państwo Islamskie, czy Talibowie” – przekonuje publicysta.

Jednak nawet on nie ukrywa zaniepokojenia. “Oglądałem takie przedstawienia w dzieciństwie w Pakistanie. Jestem głęboko zaniepokojony, gdyż ta indoktrynacja 3-4-latków trwa od wieków. Jako dziecko uważałem, że robienie takich rzeczy jest całkowicie normalne. To wywołuje w dzieciach znieczulicę. Uczy się je, że czyjaś śmierć jest dobrą rzeczą” – ocenia Fatah.

“Ktoś musi pójść i porozmawiać z tymi ludźmi z islamskiego centrum, żeby wytłumaczyć im, że świętowanie czyjejś śmierci jest dziwaczne, że znieczula dzieci na rozlew krwi” – mówi publicysta. Czy tylko znieczula? Pewnie niejeden z tych dzieciaków na widowni dzięki tej “sztuce” w ogóle dowiedział się, że można “tak fajnie ścinać głowy”.

Dodajmy, że to przedstawienie w Kanadzie odbyło się zaledwie tydzień po tym jak nawrócony na islam Alton Nolen obciął nożem głowę kobiecie w jednej z firm w Oklahomie i próbował zrobić to kolejnej osobie zanim został zastrzelony. Wcześniej usiłował natarczywie nawracać ich na islam, za co został zwolniony z pracy.

Rok wcześniej koło Filadelfii inny muzułmanin Jusuf Ibrahim obciął głowy i dłonie dwóm koptyjskim chrześcijanom. Te dzieci na widowni mają już dziś po 7-10 lat. Jakie będą po kolejnych 6-ciu latach takich “jasełek”? Warto obejrzeć cały poniższy materiał, ale szczególnie to, co następuje po 1:00 nagrania.

Dodajmy przy okazji, że w “cywilizowanej” Turcji – zupełnie oficjalnie – wydano podręcznik masakrowania chrześcijan. Jak palić miasta, ścinać głowy, zniszczyć wszelkie życie (FOTO).

Reporters.pl [Wojna-Dynam]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow