“Das ist Deutschland!” Niemka pokazuje co jej zrobili “obcokrajowcy” (WIDEO)

Szokujące nagranie z rejonu dworca w niemieckim Plauen. I nie tylko stamtąd.

Niemka Stefanie K. została w środę po południu skatowana w Plauen przez grupę – jak to określa – “obcokrajowców”. Najpierw nazwali ją “dziwką”, a kiedy poprosiła, żeby jej nie obrażali i nie “rozbierali wzrokiem” rzucili się na nią, dotkliwie pobili i skopali, zostawiając ją z pokancerowaną twarzą.

“Spójrzcie, moi drodzy – das ist Deutschland – to są Niemcy, gdzie kobiety są bite, gdzie dzieci są gwałcone i porywane” – mówi załamującym się głosem ofiara przemocy pokazując potężny krwiak na czole. Nagranie, które zrobiła tuż po tym ataku zamieściła na Facebooku i wywołało ono wielkie poruszenie w Niemczech.

Nikt nie ma raczej wątpliwości kim byli owi brutalni “obcokrajowcy”. Rzecznik policji w Plauen potwierdził portalowi Reporter24, że takie zdarzenie miało miejsce i że – wprawdzie z opóźnieniem – ale wszczęto jednak w tej sprawie śledztwo.


Wcześniej w sieci pojawiło się nagranie 78-letniej staruszki ze Stuttgartu (według innych źródeł – 70-letniej). Czterech imigranckich nastolatków wtargnęło do jej sklepiku. Przewrócili ją, zawlekli na zaplecze i tam skatowali. Kobieta twierdzi, że dostała ok. 50 uderzeń. Jej twarz jest cała poharatana.


Następnie muzułmańskie wyrostki okradły i zdemolowały sklepik, zabierając m.in. 20 paczek papierosów i uciekły, pozostawiając na miejscu zakrwawioną kobietę. Kioskarka z trudem doczołgała się do telefonu i wezwała policję. Według niej, była to zemsta za to, że wcześniej odmówiła im sprzedania papierosów, gdyż są niepełnoletni.


Policja szybko zidentyfikowała trzech z czterech sprawców – to muzułmańscy azylanci z miejscowego ośrodka w wieku 13, 14 i 15 lat. I choć w głowie się to nie mieści, to policja potwierdza: po krótkim przesłuchaniu zostali wypuszczeni na wolność! Policja poinformowała jedynie o zdarzeniu ich rodziców.

Kolejne nagranie zrobiła jakiś czas temu kobieta z Danii. Ona z kolei została skatowana na plaży kiedy spacerowała z psem. Napastnicy zaczepili ją, zaczęli rzucać w psa kamieniami i kopać go, a następnie przewrócili ją, dotkliwie pobili i wrzucili do morza. Poraniony został także pies. Odchodząc jeszcze raz obrzucili ich kamieniami.

Widać, że kobieta tuż po ataku jest w szoku. Nie mówi wprawdzie na nagraniu, że byli to islamscy imigranci, ale duńskie media pisały później, że policja ustaliła, iż 23-letnia Sara Illum Lund-Jensen z Odense została pobita przez czterech Somalijczyków. Wiadomo, że dla muzułmanów pies jest zwierzęciem “przeklętym”.

Takich wstrząsających nagrań jest w Internecie znacznie więcej. Pomimo, że administracje serwisów społecznościowych, próbując za wszelką cenę podtrzymać w zachodnich społeczeństwach gasnącą coraz szybciej “miłość do imigrantów” nieustannie te filmy usuwają i blokują, ciągle pojawiają się nowe.

Przeczytaj także o tym, co spotyka kobiety w stolicy Francji: “Atmosfera agonalna”. Kobiety w Paryżu przestają wychodzić z domów.

Reporters.pl [Wojna-Dynam]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow