Chiński “majsterkowicz”. Uwięził penisa w stalowym potrzasku! (FOTO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 8 czerwca 2017

Lekarze w chińskim szpitalu w Taizhou zamarli na widok tego, z czym zgłosił się do nich ten mężczyzna.

37-letni mieszkaniec miasta Linhai na wschodzie kraju założył sobie na penisa stalowy klucz oczkowy. Penis straszliwie spuchł i Chińczyk nie był już w stanie zdjąć narzędzia. Cierpiał coraz bardziej przez cały dzień zanim postanowił zgłosić się do szpitala – podaje miejscowy portal Huanqiu, cytowany przez Daily Mail.

Po chwilowym oszołomieniu na widok tak zdumiewającego przypadku chirurdzy zaczęli zastanawiać się jak ratować puchnący coraz bardziej organ ofiary majsterkowania. Czasu było coraz mniej. Ktoś wpadł na pomysł, żeby wezwać strażaków. Ci pojawili się od razu całą brygadą, przywożąc ze sobą szlifierkę kątową.

Szybko jednak okazało się, że nie można jej użyć do przecięcia stalowego klucza – w czasie pracy za bardzo się ona rozgrzewa, co groziło trwałym okaleczeniem pacjenta. Kiedy wydawało się, że nic już nie można zrobić i pozostaje tylko amputacja, jakaś przytomna lekarka przypomniała sobie, że na studiach… omawiano już taki przypadek. Pomóc może tylko dentysta z wiertłem.


Natychmiast ściągnięto więc dentystów. Dwóch stomatologów – Zhou Gi i Shi Gengsheng przystąpiło do akcji używając wiertła dentystycznego wirującego z prędkością 300 tys. razy na minutę. W odróżnieniu od szlifierki ma ono wbudowane chłodzenie wodą pod ciśnieniem.


Najpierw jednak dentyści poćwiczyli na wszelki wypadek na innym kluczu, który pożyczyli od strażaków. W końcu – po 30-minutowej operacji – zakleszczony penis nieszczęsnego Chińczyka został uwolniony. Nazwiska ofiary igraszek ze stalowym kluczem chińskie media nie podają.


Reporters.pl [Wyczyn-Chacz]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow