Zgnilizna. Zobacz co robią 8-letniemu chłopcu (FOTO, WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 9 czerwca 2017

Środowisko gejów, transwestytów i pedofilów za Oceanem zachwyca się swoją nową dziecięcą gwiazdą.

Nemis to 8-letni chłopiec, którego okrzyknięto gwiazdą po niedawnym występie na gejowskim show w Montrealu. W przebraniu kobiety występuje na takich imprezach jako Drag Queen Lactatia. Za zgodą rodziców został do tego wciągnięty przez słynną dorosłą Drag Queen – Biancę Del Rio, czyli aktora Roya Haylocka występującego w kobiecym przebraniu.

Dla 8-letniego chłopca Bianca Del Rio i jej podobni są zresztą największym autorytetem. “Kocham to jak oni dobierają swoje stroje i jak robią makijaż. To moje ulubione osoby bo są śmieszne. Inspiruje mnie to jak oni to wszystko robią” – opowiada dziecięca “gwiazda” pedofilskich imprez, którą zachwyca się “Gay Times UK”.

“Nie jesteśmy jak większość matek i tatusiów. Zamiast sobotniego meczu piłki nożnej mamy lekcje mody. Idziemy do sklepu odzieżowego i rozmawiamy o cekinach i tiulach” – chwalą się rodzice chłopca, Jessica Melancon i Coriander Golden.


Mały Nemis przyznaje, że wie, iż większość tzw. drug queens to geje, ale on sam “nie czuje się gejem”. “Dużo z nim o tym rozmawiamy. On martwi się, że jeśli nie będzie gejem to ludzie nie będą go traktować jak prawdziwą gwiazdę Drag Queen” – mówią rodzice.


“Może jednak zostanie gejem w przyszłości, kto wie?” – pisze z nadzieją kanadyjski portal, który zachwyca się chłopcem. Na pewno rodzice i przemysł rozrywkowy kierują go już na “właściwą drogę”. Tymczasem dorosła Drag Queen dostała właśnie pozwolenie na występowanie w amerykańskich przedszkolach i “edukowanie” nawet 3-latków.


Z kolei “The New York Daily News” informował też o skandalu, który wybuchł w maju br. w szkole podstawowej na Manhattanie kiedy inna drag queen, czyli mężczyzna w kobiecym przebraniu, wystąpił przed najmłodszymi klasami w wyuzdanym tańcu erotycznym (nagranie poniżej).

“Aktywiście LGBT łamią wszelkie granice w indoktrynacji opinii publicznej. Teraz skierowali się do naszych dzieci. Chcą, żeby to, co oni prezentują stało się dla wszystkich obowiązującą normą” – przyznaje ekspertka ds. kultury masowej Janice Crouse”.

Reporters.pl [Refleksja]

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow