Wielki protest w Manchesterze! Brytyjskie media kłamią: “To rasiści” (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 12 czerwca 2017

Na ulicach doszło do starć z policją, poleciały koktajle Mołotowa, są zatrzymania.

Kilkanaście tysięcy ludzi wyszło w niedzielę na ulice Manchesteru żądając od władz zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, protestując przeciwko islamskiej przemocy i masowemu napływowi muzułmańskich imigrantów w marszu Unite Against Hate – Razem Przeciwko Nienawiści. Mainstreamowe media okrzyknęły ich “rasistami” i “ekstremistami”.

Na czele marszu, w którym wzięli udział nawet pokojowo nastawieni kolorowi, w tym Sikhowie, szedł Tommy Robinson, były przywódca English Defence League. Doszło do starć z policją, sprowokowanych przez lokalne organizacje lewackie, które starały się zakłócić pokojowy protest. Policja aresztowała 8-miu uczestników zamieszek.

Kłamliwe lewicowe i poprawne polityczne media zastosowały stare goebbelsowskie metody propagandowe: przedstawiły protestujących jako “rasistów” i “prawicowych ekstremistów”, starały się dobierać zdjęcia pokazujące uczestników marszu w jak najgorszym świetle, pisały o bliżej nieokreślonych “rozruchach” apelując, żeby ludzie nie chodzili tam, gdzie trwa protest.


Biadolono, że “niewielka mniejszość wywołała poważne trudności komunikacyjne w mieście”, a część mediów w ogóle protest przemilczała. Nie podano, że był to marsz ku czci ofiar niedawnego zamachu w Manchesterze, przeciwko terroryzmowi oraz islamskiej przemocy i że brały w nim udział także liczne rodziny ofiar tego zamachu.O tym, że uczestnicy protestu zostali obrzuceni przez lokalną Antifę koktajlami Mołotowa prawie nikt się “nie zająknął”. Również o tym, że jedna z tych butelek trafiła 12-letnie dziecko. Ale w ten sposób prawdy nie da się długo ukrywać i nie powstrzyma się też fali oburzonych ludzi, którzy w swojej bezsilności zaczęli w końcu wychodzić na ulice.

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow