Water Walker – podwodna bieżnia treningowa ze spa (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 13 czerwca 2017

Coś dla miłośników wysiłku fizycznego i odchudzania w komfortowych warunkach.

Pewnie próbowaliście kiedyś chodzić pod wodą i zauważyliście, że łatwo nie jest. Ten dodatkowy wysiłek fizyczny wykorzystali konstruktorzy nowej bieżni treningowej, którą umieszczono właśnie w wielkiej wannie. Urządzenie to, które wchodzi na rynek, nazywa się Water Walker.

Taki trening ma dwie podstawowe zalety – po pierwsze jest znacznie bardziej efektywny od zwykłej bieżni, a po drugie – człowiek od razu może się przyjemnie odświeżać i nie jest spocony. A kiedy już się nabiegamy lub namaszerujemy w Water Walkerze do woli, przełączamy go w tryb spa i możemy się relaksować.

Dlatego też urządzenia te cieszą się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród sportowców, ale także tych, którzy chcą po prostu zadbać o dobrą formę. A szczególnie dobrze Water Walker sprawdza się przy odchudzaniu i rehabilitacji.


W wersji podstawowej wodny rezerwuar z ruchomym dnem pozwala rozwijać podwodną prędkość do 2,5 km/h, a w wersji profesjonalnej – do 6,5 km/h, ale w tym celu trzeba już naprawdę mieć niezłą zaprawę.


Reporters.pl [Pogodne-Dynam]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow