Multi-kulti na basenie. Biały ratownik zlinczowany przez tłum “dobrze opalonych” ludzi (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 15 czerwca 2017

“Słoneczny patrol” made in Germany.

Niemiecki biały ratownik bezskutecznie usiłuje zaprowadzić porządek na basenie Columbiabad w berlińskiej dzielnicy Neukölln opanowanym przez imigrancką hordę. Na nagraniu, które pochodzi jeszcze z 2014 r. widać jak ratownik jest poniżany – młody “opalony” byk tłucze go klapkami, także po głowie, ku uciesze motłochu.

W końcu ratownik kapituluje i próbuje uciec, a śniady tłum rzuca się w pościg. Jak donosiły niemieckie media, bezbronny ratownik próbował mimo wszystko stawić czoła tej wielkiej bandzie, aż w końcu przybyła policja.

Na basenie doszło jednak do zamieszek. Część obiektu została zdemolowana. Podobne sceny rozegrały się w tym czasie także na innych basenach Berlina, w dzielnicach Pankow i Mariendorf – podawał “Berliner Zeitung”.


Poza samą przemocą najbardziej bulwersujący w tym nagraniu jest śmiech filmujących to osób mówiących po niemiecku, których atak na bezbronnego białego najwyraźniej bardzo rozśmieszył. Ale jak tak dalej pójdzie już wkrótce będą się śmiać baranim głosem.

Wcześniej pisaliśmy już o innych basenowych aktach przemocy w Niemczech z udziałem muzułmanów. Czytaj: Brodaci islamiści kontra niemieccy nudyści. “Wszystkie jesteście dziwkami!”.Reporters.pl [Krymi-Syrena]

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow