Za niecałe 100 lat w Kanadzie znikną biali ludzie! (FOTO)

By Dział: Polityka Społeczeństwo | 17 czerwca 2017

Wymiana populacji zachodzi tam w zastraszającym tempie – najszybciej na świecie.

“Ignorancja, chciwość i nadmierna polityczna poprawność prowadzą do całkowitej wymiany ludności w Kanadzie” – ostrzega portal Vancouver Sun, przytaczając alarmujące dane prof. Uniwersytetu Londyńskiego Erica Kaufmanna dot. zmian kanadyjskiej populacji.

Według jego wyliczeń, w samym Vancouver już w ciągu dwóch pokoleń 70 proc. mieszkańców będzie przedstawicielami “mniejszości etnicznych”, a za niecałe 100 lat 80 proc. wszystkich Kanadyjczyków nie będzie już białymi.

To wszystko jest, oczywiście, skutkiem masowej imigracji. Kaufmann zauważa, że obecnie 4-ch na 5-ciu imigrantów przybywających do Kanady jest przedstawicielami “widocznych mniejszości”. Nigdzie na świecie wymiana populacji nie zachodzi tak szybko jak tam.


Kiedyś Kanada korzystała na imigracji, dziś powoduje ona więcej problemów niż przynosi korzyści. Pomimo wzrostu gospodarczego, statystyczny Kanadyjczyk dostaje coraz mniej. Trudno się dziwić, skoro według najnowszych obliczeń utrzymanie rosnącej liczby imigrantów kosztuje kraj 30 mld dolarów rocznie.

Masowa imigracja powoduje też wzrost cen mieszkań, szczególnie w takich miastach jak Toronto, czy właśnie Vancouver. Coraz większe zatłoczenie i korki wydłużają czas dojazdu, co obniża jakość życia i nie służy rozwojowi gospodarczemu. Rośnie obciążenie opieki zdrowotnej i systemu edukacyjnego – pisze kanadyjski portal.Po co Kanada ściąga tylu imigrantów, skoro nie cierpi przecież na drastyczny niedobór siły roboczej? Powód jest prosty: korzystają na tym lewicowi politycy poszerzający swoją bazę wyborczą poprzez masowe nadawanie imigrantom obywatelstwa, ale także ich najwięksi sponsorzy – developerzy, którzy mają zapewniony zbyt na nowe, coraz droższe domy.

Każdy kto ośmieli się o tym mówić, jest natychmiast nazywany “ksenofobem i rasistą”. Owszem, niewielka domieszka mniejszości etnicznej może zwiększyć żywotność społeczeństwa, ale nie wymiana całego narodu – ostrzega portal. Pomijając już fakt, że imigranci przywożą ze sobą tradycję i wartości kompletnie różne od tych jakie panowały dotychczas w Kanadzie.

Niestety, większość Kanadyjczyków jest dziś zbyt krótkowzroczna i bierna, żeby stawić czoło temu problemowi i nie ma na ten temat żadnej rozsądnej debaty – pisze Vancouver Sun. Zobacz także: Islamskie “jasełka” w meczecie Kanady: uczą 4-letnie dzieci jak obcinać głowy (WIDEO).

Reporters.pl [Akcja]

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow