Rurą w Jezusa! Muzułmanin niszczy krzyż przed kościołem (WIDEO)

Szokujące nagranie z Austrii.

Czarnoskóry mężczyzna – jak twierdzi autor nagrania na LiveLeaks – muzułmanin, zaatakował figurę Jezusa na Krzyżu przed kościołem w austriackim St. Marein. Kiedy nie udało mu się jej zniszczyć gołymi rękami, oderwał rurę piszczałkową stojących przed świątynią organów wiatrowych i walił nią z całej siły, uszkadzając figurę.

Zanim zatrzymała go policja zdążył jeszcze zniszczyć stojące przed kościołem doniczki z kwiatami i rozbić oba skrzydła szklanych drzwi. Łączne straty wyniosły 15 tys. euro. Austriackie władze i media – jak zwykle – nie ujawniają nazwiska, ani tym bardziej narodowości rozwścieczonego napastnika.

Lokalna policja podała tylko, że to “psychicznie chory 37-letni mieszkaniec miasta Weiz w austriackiej Styrii, który został zabrany do szpitala”. Nagrania takich zdarzeń z reguły nie goszczą długo na portalach społecznościowych – są usuwane przez cenzorów w ramach walki o poprawność polityczną, która – jak wiadomo – jest ważniejsza od prawdy.


Swoją drogą ciekawe czym austriackie, niemieckie, francuskie czy włoskie władze wytłumaczą taką zalewającą ich kraje falę “psychicznie chorych”, którzy raz po raz dokonują podobnych ataków i wielu znacznie cięższych przestępstw. Czy może psychiatrzy mają jakieś wyjaśnienie tej nigdy wcześniej nie spotykanej na taką skalę “epidemii”?


Reporters.pl [Refleksja]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow