Kompromitacja na cały świat! Jeden imigrant goni 11-tu policjantów (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 23 czerwca 2017

Czmychają przed nim jak stado spłoszonych kur.

Ten widok jest naprawdę załamujący. 11-tu funkcjonariuszy brytyjskiej policji usiłuje osaczyć na ulicy agresywnego imigranta. Szybko okazuje się jednak, że to nie oni na niego, ale on na nich poluje. Żaden z policjantów nie ma broni i żaden nie ma odwagi rzucić się na bandytę.

W Wielkiej Brytanii tylko 2800 funkcjonariuszy ma broń – to zaledwie 8,8 proc. policjantów. Według innych danych – broń ma tylko co 20-ty. Policję z bronią można spotkać głównie w Irlandii Północnej. Tradycja policjantów bez broni pochodzi w Wielkiej Brytanii jeszcze z XIX w. Najwyraźniej nikt nie zauważył, że świat się trochę od tego czasu zmienił.

Kraj jest całkowicie bezbronny – inaczej nie da się opisać tego, co widzimy na tym nagraniu. To przecież nie żaden terrorysta tylko zwykły agresywny bydlak. Gdyby to był zamachowiec z bronią maszynową na miejscu leżałoby już 11-tu martwych policjantów.


Podobną sytuację pokazywaliśmy niedawno z Holandii. Tam również imigrant robił z policją co chciał i pewnie zakończyłoby się to totalną porażką, gdyby sytuacji nie uratował policyjny wilczur. Zobacz: Cztery łapy bronią Europy (WIDEO).


Reporters.pl [Krymi-Chicago]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow