Przebije “Avatara”? Najdroższy film SF spoza USA wejdzie na ekrany (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 23 czerwca 2017

“Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – kosmiczny przebój 3D o rozmachu “Gwiezdnych Wojen”, wizjach z “Piątego Elementu” i humorze “Strażników Galaktyki”.

To będzie największe dzieło reżysera Luca Bessona, który ma na swoim koncie m.in. “Leona zawodowca i “Piąty element”. To także najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza Stanami Zjednoczonymi. Autorzy obiecują niesamowite efekty specjalne i fajerwerki technologii.

Scenariusz tej superprodukcji science-fiction został oparty na kultowym komiksie “Valerian”. Tytułowy Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (supermodelka Cara Delevingne) to para kosmicznych agentów, których zadaniem jest pilnowanie porządku w Galaktyce.

Kiedy jej bezpieczeństwu zaczyna zagrażać nieznana siła – ruszają do akcji w międzygalaktycznym mieście Alpha – potężnej metropolii zamieszkanej przez tysiące gatunków. W filmie zobaczymy też Rihannę, Ethana Hawke, pianistę Herbie Hancocka i wiele innych gwiazd.


W Polsce film wejdzie na ekrany dopiero 4 sierpnia br., ale światowa premiera odbędzie się w Egipcie 19 lipca br., a już na drugi dzień film pojawi się w Czechach, Niemczech, na Węgrzech i w Austrii, więc jeśli ktoś chce go zobaczyć wcześniej może sobie w czasie urlopu zrobić tam wypad do kina.Reporters.pl [Pogodne-Dynam]

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow