“Czarna Wdowa” wysłała na tamten świat 10 mężów w ciągu 20 lat! (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 26 czerwca 2017

Ślub, cyjanek, spadek, giełda, bankructwo. I znów trzeba zaczynać wszystko od nowa.

70-letnia dziś Japonka była tak fatalną inwestorką giełdową, że dosłownie nie nadążała z truciem kolejnych bogatych mężów. Przed sądem okręgowym w Kioto rozpoczął się proces niejakiej Chisako Kakehi, bardziej znanej jako “Czarna Wdowa”. Jest oskarżona o otrucie cyjankiem co najmniej trzech kolejnych mężów. Łącznie pogrzebała ich jednak 10-ciu – podaje Japan Today.

Sposób na życie miała prosty – wyjść za mąż za bogatego pana w podeszłym wieku, a następnie go otruć i odziedziczyć spadek lub pieniądze z ubezpieczenia, aby następnie zainwestować je na giełdzie. W ten sposób “zarobiła” łącznie ponad 9 mln USD. Najdziwniejsze jest jednak, że przez sporą część swojego życia i tak musiała klepać biedę.

Po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 24-ch lat i – co w jej przypadku wydaje się zdumiewające – przeżyła ze swoim mężem szczęśliwie aż 23 lata. W 1994 r. mąż zmarł, a ona odziedziczyła po nim drukarnię w Osace. Nie umiała nią zarządzać, więc zakład wkrótce zbankrutował, a ona wpadła w biedę i długi.


Trzy lata później wyszła jednak ponownie za mąż za bogatego starszego pana, który długo nie pożył, pozostawiając jej spory majątek. Wdowa zainwestowała wszystko na giełdzie i szybko po raz kolejny poszła z torbami nieumiejętnie spekulując na kontraktach futures.

Od tej pory zaczęła wychodzić za mąż niemal taśmowo, wybierając na portalach matrymonialnych leciwych kandydatów z grubym portfelem i wysyłając jednego po drugim na tamten świat przy pomocy cyjanku. Niestety, jej zapał do nieudanych inwestycji szybko pochłaniał cały majątek. Znowu była biedna i musiała zaczynać wszystko od nowa.W końcu w 2013 r. powinęła jej się noga – w czasie sekcji zwłok policja wykryła cyjanek w krwi jej ostatniego 75-letniego oblubieńca, a opakowanie po truciźnie – w jej koszu na śmieci. W tej sytuacji zaczęto wydobywać z grobów jej poprzednich małżonków – znaleziono tylko dwóch, gdyż pozostali zostali po śmierci skremowani. W ich szczątkach również stwierdzono cyjanek.

W czasie śledztwa “Czarna Wdowa” przyznała się do otrucia łącznie czterech mężów, z których najstarszy miał 79 lat, ale jej adwokat wycofał zeznanie, uzasadniając to starczą demencją swojej klientki oraz tym, że jest już kompletnie głucha.

Teraz jest więc sądzona za otrucie tylko trzech z nich w latach 2007-2013, ale nawet temu zaprzecza. Wyrok ma zapaść 7 listopada br. po wysłuchaniu przez sąd ponad 50 świadków.

Reporters.pl [Akcja-Szpieg-Krymi]

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow