Węgier rozgonił TIR-em atakujących imigrantów. “Rozjadę was, sku..wiele!” (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 27 czerwca 2017

Teraz pójdzie pod sąd i straci pracę.

Jak podaje węgierski portal Hungarytoday, kierowca ciężarówki Arpad Levente Jeddi, który w 2015 r. w drodze do francuskiego portu w Calais usiłował na autostradzie rozgonić swoim TIR-em atakujących go imigrantów, może zostać skazany na 3 lata więzienia w zawieszeniu, odebranie prawa jazdy i czasowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wcześniej agresywne grupy imigrantów, których francuska policja nie była w stanie powstrzymać przed wtargnięciem na drogę, rzucały w jego samochód kamieniami, usiłowały oderwać lusterka i przeciąć nożami plandekę, aby wedrzeć się do środka, co zagrażało bezpieczeństwu ruchu i przewożonemu ładunkowi.

W sieci pojawiło się zrobione przez kierowcę 14,5-minutowe nagranie z całej trasy dojazdowej do portu w Calais przebiegającej wzdłuż kilkunastotysięcznej imigranckiej “Dżungli”. Kierowca nie przebiera w nim w słowach mówiąc co myśli o chaosie panującym na oblężonej autostradzie.


W końcu w 5 minucie nagrania Węgier nie wytrzymuje i gwałtownie rusza TIR-em na grupę imigrantów, zmuszając ich do ucieczki na pobocze. Po obejrzeniu tego filmu prokuratura uznała jednak, że mężczyzna celowo stworzył zagrożenie na drodze, a ruszając w stronę imigrantów nie musiał wcale chronić w ten sposób ładunku.

On sam jest innego zdania i podkreśla, że w wyniku jego manewru nikt nie został ranny, a to, co się działo na autostradzie uniemożliwiało mu stosowanie się do przepisów. Czy ma rację – niech każdy sam oceni. Ale jedno nie ulega wątpliwości – w takiej sytuacji można stracić panowanie nad sobą.Reporters.pl [Krymi-Chicago]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow