Złota plaża pośród drzew: zbiorowy gwałt na 13-latce

By Dział: Przestępczość i Terror | 27 czerwca 2017

Sezon turystyczny w Hiszpanii rozpoczęty. Towarzystwo imigrantów z Maroka zapewnione.

Na śródziemnomorskiej plaży w hiszpańskim Alicante banda marokańskich imigrantów dokonała zbiorowego gwałtu na 13-letniej dziewczynce w czasie corocznego święta powitania lata San Juan – podaje Daily Mail. Usiłowali też zgwałcić jej koleżankę, ale na szczęście uratował ją ojciec. Wezwał policję, która aresztowała gwałcicieli.

Okazało się, że w ramach powitania lata młodzi Marokańczycy krążyli też po plaży zaczepiając ludzi oraz kradnąc komórki i torby bawiących się turystów, którzy w tym czasie – zgodnie z miejscową tradycją – symbolicznie palili w wielkich ogniskach “wszystkie złe rzeczy, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku”. Gdyby to było takie proste…

Nie miejmy też złudzeń, że marokańscy imigranci pozostaną w areszcie. Okazało się bowiem, że to nieletni w wieku 13-15 lat, a ponadto są to przecież “biedni uchodźcy”, więc pewnie sąd potraktuje ich łagodnie i wkrótce znowu zaczną hulać po plażach.


Jeśli więc postanowiliśmy wybrać się w tym roku z dziećmi do hiszpańskiego turystycznego raju warto uważać, żebyśmy nie wrócili z tego urlopu nadmiernie “kulturowo ubogaceni” i lżejsi o zawartość naszego portfela.

Reporters.pl [Akcja]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow