Jackie Chan rozwala terrorystów w nowym filmie! Ale spokojnie – nie islamskich (WIDEO)

We wstrząsanej raz po raz islamskimi zamachami Europie kultura masowa najwyraźniej postanowiła zadbać o uświadomienie widzom kto jest prawdziwym zagrożeniem dla współczesnego świata.

I okazało się, że żadni tam islamiści, czy muzułmanie, tylko biali Irlandczycy, zaś konkretnie – irlandzcy terroryści. A Irlandczycy, jak wiadomo, są katolikami. Tak więc nowy film “The Foreigner” (Obcokrajowiec) z gwiazdorem kina akcji Jackie Chanem jak najbardziej spełnia podstawowe kryteria poprawności politycznej.

Na uwagę zasługuje jednak fakt, że tym razem 64-letni już aktor występuje w znacznie poważniejszej roli, która nie ogranicza się do efektownych walk kung-fu i kaskaderskich wyczynów, choć i tych w filmie nie brakuje. Główny bohater postanawia bowiem zemścić się na wspomnianych irlandzkich terrorystach za śmierć jego córki zabitej w zamachu.

Oprócz niego w brytyjsko – chińskiej koprodukcji wystąpi też Pierce Brosnan, a reżyserem jest Martin Campbell – ten od filmów z Jamesem Bondem – “GoldenEye” i “Casino Royale”. Premiera filmu “The Foreigner” zapowiedziana jest na październik 2017 r.


Reporters.pl [Akcja-Wojna-Szpieg]


Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow